reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
A ja już nie muszę czekać do piątku ..... dostałam @[emoji19][emoji19][emoji19]
Lilly przykro mi... znam ten zawód...
Ale @ to początek nowego cyklu i nowe nadzieje:tak: polecam Ci suplement diety Ovarin. Ja długo nie mogłam płodności obudzić, potem lekarka poleciła mi ten preparat zeszło mi bo jakoś się nie moglam zebrać żeby go przyjmować. Ale jak ruszyłam regularnie to po nim chyba w pierwszym czy drugim cyklu się udało.Tamto dzieciątko odeszło ale płodność się ocknęła. No i olej lniany- też dostrzegam jego dobrodziejstwo.:tak: może zechcesz coś wprowadzić...
 
Ostatnia edycja:
Dokladnie basiek miałam dzisiaj skonsultować leki na. serce z ginekologiem poczym usłyszałam ze to moj kardiolog musi wiedziec on nie musi .zrobilam oczy jak sowa mysle sobie ok...
...poczym on mnie zaprasza na. kozetkè na USG co tydzien usg .bo sobie dzidziusia poogladam...no idiota
No grrr coś mi się robi:wściekła/y: to Ci napomagał..
Ręce opadają...
 
Czy ja wiem ja jestem 74 to nie taka młodziutka
Lilly kilka dni temu rozmawiałam że znajomą- siostrą jej męża przez lata nie mogła zajść w ciążę, leczenie, badania. Dali sobie spokój... No i nagle dziewczyna 47 lat zaszła w ciążę w zeszłym roku a w tym w maju urodzi, będzie mieć 48 lat.:-) :) To nie my rozdajemy życie... masz jeszcze dużo czasu. Trzymam kciuki:tak:
 
Ostatnia edycja:
Lilly kilka dni temu rozmawiałam że znajomą- siostrą jej męża przez lata nie mogła zajść w ciążę, leczenie, badania. Dali sobie spokój... No i nagle dziewczyna 47 lat zaszła w ciążę w zeszłym roku a w tym w maju urodzi, będzie mieć 48 lat.:-) :) To nie my rozdajemy życie... masz jeszcze dużo czasu. Trzymam kciuki:tak:

Dziękuje za wsparcie [emoji8]
 
Lilly przykro mi... znam ten zawód...
Ale @ to początek nowego cyklu i nowe nadzieje:tak: polecam Ci suplement diety Ovarin. Ja długo nie mogłam płodności obudzić, potem lekarka poleciła mi ten preparat zeszło mi bo jakoś się nie moglam zebrać żeby go przyjmować. Ale jak ruszyłam regularnie to po nim chyba w pierwszym czy drugim cyklu się udało.Tamto dzieciątko odeszło ale płodność się ocknęła. No i olej lniany- też dostrzegam jego dobrodziejstwo.:tak: może zechcesz coś wprowadzić...

Barałam Ovarin przez jakis czas i na mnie nie działał...Inofem i Infolic juz tak a niby to jest to samo :) Własnie gin mi ostatnio powiedzial ze na kazda kobiete dziala co innego ...ja po Infilicu teraz tak czułam owu. ze jak pisalam wczesniej mialam prroblemy z poruszaniem sie :)
 
reklama
Barałam Ovarin przez jakis czas i na mnie nie działał...Inofem i Infolic juz tak a niby to jest to samo :) Własnie gin mi ostatnio powiedzial ze na kazda kobiete dziala co innego ...ja po Infilicu teraz tak czułam owu. ze jak pisalam wczesniej mialam prroblemy z poruszaniem sie :)
Tak moje owulacji w ostatnich miesiącach takie były bolesne jak piszesz. Nie mogłam się zgiąć, takie podbrzusze jak napompowane...
Na pewno każdy organizm reaguje inaczej na dany preparat. Dobrze że Ty znalazłaś dobry dla siebie:-) :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry