reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PROSZĘ O SZYBKĄ POMOC, CZY TO MOŻE BYĆ CIĄŻA??

Dołączył(a)
21 Luty 2018
Postów
5
Witam wszystkich mam bardzo ważne pytanie otóż 1 stycznia kochałem się ze swoją partnerką bez zabezpieczenia oczywiście z finiszem na zewnątrz , 4 stycznia miała mieć owulacje a z kad to wiem z tad że ma aplikacje dziennik w telefonie od 2 lat conajmniej, nastepnie kochalismy sie 13 stycznia także bez zabezpieczenia i również z finiszem na zewnątrz okres miała dostać 18 stycznia i tak tez sie stało dostała okres ktory trwał 5 dni jak zawsze te same objawy. Teraz mamy luty Powinna dostać okres w niedzielę 18 lutego dzisiaj jest sroda 3 dzien spóźnienia czy to wgl mozliwe że mogla zajsc w ciążę bo wydaje mi sie to nie logiczne proszę O POMOC JAK NAJSZYBCIEJ ! !
 
reklama
Jeżeli po wymienionych przez Ciebie stosunkach nie uprawialiscie seksu i Twoja partnerka nie uprawiała seksu z nikim innym, to nie jest możliwe żeby była w ciąży. Cykl kobiety nie zawsze działa jak w zegarku, przesunięcia się zdarzają.
 
5dni to normalny okres.
A trzy dni spoznienia to nie powód do tragedii. Kobieta spozniaja się miesiączki. Nie chcecie dziecka to gdzie jest problem się zabezpieczyć. Kup jej test ciążowy niech zrobi.
 
Obawiam się, że przeceniacie trochę wiarę w nowoczesne technologie - owu wg aplikacji, a odpowiedz czy to ciąża z forum internetowego :-) organizm kobiety to nie zegarek i owulacja mogła się przesunąć - stosunek przerywany to nie antykoncepcja i grozi ciążą. Skoro jest 3 dni po terminie to leć do apteki i zainwestuj 10 zł w test ciążowy. Forum odpowiedzi nie da, test tak!
 
Obawiam się, że przeceniacie trochę wiarę w nowoczesne technologie - owu wg aplikacji, a odpowiedz czy to ciąża z forum internetowego :-) organizm kobiety to nie zegarek i owulacja mogła się przesunąć - stosunek przerywany to nie antykoncepcja i grozi ciążą. Skoro jest 3 dni po terminie to leć do apteki i zainwestuj 10 zł w test ciążowy. Forum odpowiedzi nie da, test tak!
Rozumiem Lecz skoro powinna dostać okres 18 i tak tez sie stalo a owulacja zazwyczaj wstepuje 14 dni przed okresem to nawet jeśli by się przesuneła to jest możliwość ze az o tyle dni ? A my stosunek uprawialismy 13 więc troche czasu jest?
 
IMG_20180221_185928_600x800.jpg


Udało mi się wystać w kuchni :)
Dopatrzyłam się, że maluszek po lewej stronie leży bo brzuch krzywy :D
 

Załączniki

  • IMG_20180221_185928_600x800.jpg
    IMG_20180221_185928_600x800.jpg
    172,8 KB · Wyświetleń: 4 888
Rozumiem Lecz skoro powinna dostać okres 18 i tak tez sie stalo a owulacja zazwyczaj wstepuje 14 dni przed okresem to nawet jeśli by się przesuneła to jest możliwość ze az o tyle dni ? A my stosunek uprawialismy 13 więc troche czasu jest?
No jest... Ja obecnie jestem w ciąży w którą zaszłam w 7 dniu cyklu :-p (a w środku cyklu jakoś zajść nie mogłam;-) ;)) pomijam fakt, że plemniki też trochę żyją... Kalendarzyk to ruletka. Ale każdy gra w to co lubi:-p Serio, nie wierzcie w takie metody. A póki co zróbcie test i nie będzie wątpliwości, miesiączka też się może spóźnić bez szczególnego powodu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
No jest... Ja obecnie jestem w ciąży w którą zaszłam w 7 dniu cyklu :-p (a w środku cyklu jakoś zajść nie mogłam;-) ;)) pomijam fakt, że plemniki też trochę żyją... Kalendarzyk to ruletka. Ale każdy gra w to co lubi:-p Serio, nie wierzcie w takie metody. A póki co zróbcie test i nie będzie wątpliwości.
Jutro będzie wiadomo
 
Do góry