reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

A weekend spotykam się z znajoma stara się o dziecko juz chyba 6 lat... oddaje jej swoje testy owu. Co kilka mi zostało bo ona tylko 1 coś takiego stosowala. Jest tu jakaś osoba co stara się też 6 lat?
 
reklama
A weekend spotykam się z znajoma stara się o dziecko juz chyba 6 lat... oddaje jej swoje testy owu. Co kilka mi zostało bo ona tylko 1 coś takiego stosowala. Jest tu jakaś osoba co stara się też 6 lat?

Moja znajoma tak długo się starała o dziecko... po drodze kilka ciąż stracila aż wreszcie się udało!!! Cała ciąże w domu siedziała i chyba do 8 miesiąca nikt nie wiedział o tym żeby nie zapeszyć ... teraz Franek zaczyna już chodzić i jest cudowny[emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie no dziewczyny ciąży raczej nie biorę pod uwagę tylko pewnie po tym duphastonie tak mi się poprzestawiało... O’Hara kreska testowa minimalnie jaśniejsza ,zreszta zależy od światła tak wiec owulacja coraz blizej[emoji104][emoji104][emoji104] Miałam dola, ze przez ten poślizg w marcu nie podzialamy bo mąż będzie musiał być na Mazurach ale on powiedział czym ja się martwię?!! Załatwię l4 i pojadę do niego!!! No i ma racje a co?!!! Ludzie ZUS oszukują i renty wyłudzają a ja nie mogę raz na lewo jechać dziecko robić????


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Polać mu!
A krótki wypad dobrze Ci zrobi.
To będzie to![emoji123]

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
Podejrzana ta owulacja :D Trzymam kciuki, żeby jednak okazało się, że ten miesiąc był szczęśliwy :D [emoji110]

Dzieki ale to chyba po tym duphastonie tak wariują mi hormony[emoji23] kupię sobie ten test i jeśli nie dostanę do jutra @ to zrobię rano[emoji14]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kobity! Ja się z wami żegnam. Dziękuje wam za wszystko, byłyście dla mnie wspaniałymi towarzyszkami ale niestety z każda porażka jest mi coraz ciężej i nie chcę fałszywie gratulować wam każdego pozytywu kiedy w rzeczywistości pęka ni serce. Na pewno wiecie o czym mówię.
Trzymajcie się kochane, niech moc będzie z wami!! [emoji123][emoji173]️[emoji8]
 
Hej laski. Postawcie mnie do pionu. W tym miesiacu tylko jedno bzykanie dzien lub dwa przed owu (monitoring). Od kilku dni jestem przeziebiona, dzisiaj jest gorzej
Chcialam wziac leki, ale vos mnie tlnelo zeby zrobic test. Majprawdopodobniej dzisiaj 9dpo.
1519380044-7b9c8f3847abe6e1-aaaaaa.jpeg

Zdjecie minimalnie przyciemnione, cykniete 5 min po siknięciu. Czy ktoras cos widzi czy tylko ja jestem tak popierdolona?

Napisane na HUAWEI VNS-L31 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej laski. Postawcie mnie do pionu. W tym miesiacu tylko jedno bzykanie dzien lub dwa przed owu (monitoring). Od kilku dni jestem przeziebiona, dzisiaj jest gorzej
Chcialam wziac leki, ale vos mnie tlnelo zeby zrobic test. Majprawdopodobniej dzisiaj 9dpo.
1519380044-7b9c8f3847abe6e1-aaaaaa.jpeg

Zdjecie minimalnie przyciemnione, cykniete 5 min po siknięciu. Czy ktoras cos widzi czy tylko ja jestem tak popierdolona?

Napisane na HUAWEI VNS-L31 w aplikacji Forum BabyBoom
Coś widzę :)
 
reklama
Kobity! Ja się z wami żegnam. Dziękuje wam za wszystko, byłyście dla mnie wspaniałymi towarzyszkami ale niestety z każda porażka jest mi coraz ciężej i nie chcę fałszywie gratulować wam każdego pozytywu kiedy w rzeczywistości pęka ni serce. Na pewno wiecie o czym mówię.
Trzymajcie się kochane, niech moc będzie z wami!! [emoji123][emoji173]️[emoji8]
Ale tu będzie pusto bez Ciebie, mam nadzieję, że to pomoże Ci oderwać myśli i że w końcu Ci się uda :)
 
Do góry