reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niepewność

Nieśmiała 88

Początkująca w BB
Dołączył(a)
21 Marzec 2018
Postów
16
Witam jestem z mężem po ślubie 2lata bardzo chce zajść w ciążę ale od paru miesięcy mamy problem z mężem bo nie może dojść we mnie aż sami się dziwimy nigdy tak nie było :( kochamy się często w dni płodne nawet dwa razy dziennie tylko mąż dokańcza ręką i kończy we mnie i moje pytanie brzmi czy mamy szanse na ciążę ?
 
reklama
Rozwiązanie
Dołączam się. Zajmij się czymś przyjemnym, przygotowaniami do świąt i nie myśl aż tak o staraniach. I dołączę się do porad dziewczyn przede mną - zorganizuj jakąś kolację, winko i te sprawy i się rozluźnijcie. Seks to PRZEDE WSZYSTKIM ma być przyjemność, relaks, odprężenie, bliskość, a nie mechaniczna czynność mająca zakończyć się zapłodnieniem. Poddajcie się emocjom, nie myślcie o tym, czy będzie dziecko czy nie :) powodzenia!
tak tez robie sama przyjemnść :) odrzucam mysli juz :)
Gratuluję :) mam nadzieję że mi też się uda :) fakt metody dziwne ale ważne żeby się udało .zapytam czy miała Pani jakieś objawy przy owulacji lub po ?kiedy poczuła Pani że jest w ciąży?
A może trzeba gdzieś wyjechać na weekend i odpocząć ? :)
Wiem że to nie łatwe ale po prostu o tym nie myśleć , cieszyć się sobą , seksem.
Wiem z doświadczenia że jak się bardzo bardzo chce to można się zablokować . A to nie ułatwia sprawy .
Ja miałam jeszcze trudniejszą sytuację bo lekarze mówili że policystyczne jajniki że brak owulacji a jednak się udało właśnie wtedy kiedy już odpuściłam myśląc że na pewno się nie uda .

A robiliście już jakieś badania ?
Właśnie mój mąż nie chce uważa że niczego mu nie brakuje zze zdrowy jest myśli że ja za bardzo chce ale też już odpuściłam staram się nie myślę o tym ale gdzie są głowa to jest :( mąż mówi że jak do końca roku się nie uda wtedy może iść na badania...poprostu zastanawiam się czy w ten sposób mogę zajść w ciążę ..
 
reklama
Musisz wzbudzic w nim na nowo pożądanie. Po samym opisie odnoszę wrażenie, że wasz seks jest czysto mechaniczny, jako obowiązek i konieczność żeby miec dziecko... ?

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Właśnie tak nie jest staram się za każdym razem coś wymyślać kolacja kompiel spontaniczne spotkania ...
 
Nieśmiała, może faktycznie Twój mąż ma jakąś blokadę, przez to że się tak bardzo staracie. Najlepiej to w ogóle np. nie mówić mu o dniach płodnych, ja np. nie mówiłam w ogóle, żeby nie było jakiejś niepotrzebnej presji z jego strony. Normalnie obiadek, winko, jakiś film czy co, może to wam pomoże się rozluźnić też.
Zacznę tak robić :) czy podczas owulacji miałyście jakieś objawy? Bo ja nic zero bólu :( może ze mną jest coś nie tak :/
 
Ja nigdy nie miałam żadnych objawów owulacji więc tym się nie martw , a miesiączkujesz regularnie ?

Tak naprawdę to nawet jeśli partner kończy ręką ale w Tobie to szanse na zajście w ciążę są normalne :)
Nie ważne jak ważne że kończy w środku .

Test ciążowy najlepiej robić w dniu spodziewanej miesiączki .
 
Ja nigdy nie miałam żadnych objawów owulacji więc tym się nie martw , a miesiączkujesz regularnie ?

Tak naprawdę to nawet jeśli partner kończy ręką ale w Tobie to szanse na zajście w ciążę są normalne :)
Nie ważne jak ważne że kończy w środku .

Test ciążowy najlepiej robić w dniu spodziewanej miesiączki .
Tak mam regularne..Dziękuję za dodanie otuchy :) czekam do 5.04 może i mi się uda :)
 
reklama
Wiesz co. My stralismy sie i za pierwszym razem sie udalo. Mozecie sie smiac, ale wiedzialam, ze mam dni plodne i mowie fo swojego "chodz". Mnie sie kompletnie nie chcialo. Jemu tez nie. Nie mogl dojsc. Tez pomagal sobie reka. A co najlepsze, to mial wytrysk, ale nie czulam go. Jakby mnie oszukal. I tez tak myslalam. Amowil, ze po prostu on czul, ale nie bylo tego duzo. Trwalo to 2 dni tylko i zaszlam. 3 dnia bym nie zniosla. No, ale zmuszalismy sie fakt faktem.
 
Do góry