reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja ciagle herbate. Z miodem cytryną i imbirem... a juz mi sie znudzila... to dzis z malinami bede pic :)
A od slodkiego mnie odrzuca... no i pewnie mi ta cukrzyca wyjdzie
Oby nie wyszła...coś Ty, nie kracz sobie. Miałaś w poprzednich ciążach?
O herbacie mam na myśli czystą maline...nie czarną z domieszką malin.
Ja pije Kawona...o taką
8ec87d6a4be064f3bbed984dae7e87d6.jpg


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jest kilka lekow na gardlo, ktore mozna w ciazy. A masz, Szalona 29, jakis, ktory zawsze Ci pomaga? Dla mnie najbardziej przeciwbolowy jest spray tantum verde (teraz sa tez odpowiedniki innych firm).

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
A ja glupia sie ostatnio meczylam bo nie wiedzialam czy mozna tantum verde :(

4c3tskjoa7ptmvui.png
 
A ja sobie dopiero przypomniałam o ćwiczeniu mięśni Kegla. Od dzisiaj intensywnie zaczynam. Pamiętam, że w pierwszej ciąży ćwiczyłam od 8go tygodnia :D

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
Czyli trzeba napinać jakby się chciało powstrzymać siku ?
A ja mam dzisiaj wolne i już weekend :-D
Tak, ja zaczynałam od kilku serii po 15 sekund, potem zwiększałam czas i ilość serii. Poród miałam ciężki, ale udało się bez nacięcia ani pęknięcia - myślę, że mogło to być częściowo przynajmniej dzięki regularnym ćwiczeniom :)

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
Wracając do tych badań na czczo, to chyba jeśli trzeba by było być na czczo i na morfologii to by mi i przy tym badaniu pisało: wskazane: na czczo ;) tak miałam tylko przy glukozie :)
 
reklama
Do góry