reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Jak ja już chcę środę:D nie mogę się doczekać żeby się dowiedzieć jaka płeć dzidzi mam nadzieję że chociaż troszkę powie lekarz czy bardziej chłopak czy bardziej dziewczynka :tak: w poprzedniej ciąży długo nie mógł zobaczyć bo mała się ciągle chowala:-p

Ja właśnie się najadlam zupy szczawiowej taką miałam ochotę , że jeszcze mi ślina leci jak o niej myślę:laugh2: chyba będę ją dzisiaj cały dzień jeść8-)
Ja tak mam dzisiaj z pomidorowa [emoji14]

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
Mnie czasem też boli tam coś w środku, mam wrażenie że to gdzieś przy szyjce macicy ;/ , zazwyczaj jak ponoszę dłużej synka to czuje takie ukłucia. Gorsze jest to, że już zaczyna mi dokuczać spojenie łonowe...

Szalona nie odpisałam Ci w związku z tym Twoim USG :D będziemy zatem podglądać maluchy w tym samym dniu, bo ja też 9 ;) tylko że ja dopiero po 17.

Ja też 9,w poniedziałek. O 14 może już się czegoś dowiem:)
 
Też słyszałam o liściach malin,same maliny są ok.
Właściwie to nie powinnyśmy wcinać tymianku,rozmarynu,szałwii!!!,a nawet cynamonu o_O
Taki artykuł kiedyś czytalam
Link do: Zioła zakazane w ciąży

No ale...nie dajmy się zwariować,mocno niewielka ilość chyba nie zadzkodzi.
Jasne że nie wolno dać się zwariować :) po prostu skojarzyło mi się że coś o tym czytałam :)

Zresztą ja to panikowalam jak zjadłam kawałek sera pleśniowego, bo nie wiedziałam że nie powinnam, taka natura :(

3jgxikgnv87dhgfb.png
 
Jasne że nie wolno dać się zwariować :) po prostu skojarzyło mi się że coś o tym czytałam :)

Zresztą ja to panikowalam jak zjadłam kawałek sera pleśniowego, bo nie wiedziałam że nie powinnam, taka natura :(

3jgxikgnv87dhgfb.png

Broń Boże nie zarzucam Ci,że coś...czy coś :-D
Ser pleśniowy...mniam albo oscypek albo deska serów z winkiem :rolleyes:
Ja np.dziś wypilam kawę,już drugą w ciąży od początku. Bo akurat u mnie nic tak nie działa lepiej na ból głowy ciśnieniowy niż właśnie ona. Wyrzuty sumienia mam teraz straszne....

Oo..i szczawiową z jajeczkiem bym zjadła,ale u mnie dziś lasagne szpinakowe
 
Cześć dziewczyny! Jestem tu nowa :) właśnie zaczęłam 11tc. Jest to moja pierwsza ciąża dlatego jestem kompletnym laikiem...wczoraj miałam dość uciążliwy ból lewego jajnika, czy jest to "normalne" czy powinnam się obawiać? Wizytę u lekarza mam dopiero na 18.04 :/

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja sobie od czasu do czasu pozwalam na kawę z pół łyżeczki rozpuszczalnej bo zbożowej już czuć nie moge.... Przed ciążą to tylko mocna fusiata wchodziła w grę i absolutnie bez mleka więc teraz ciężko ale daje radę :D

Co do bólu jajnika- nie znam się na tym, może to uciskanie powiększającej się macicy. Też mnie lekko kłuło ostatnio ale tylko moment i przeszło. Mam nadzieję że to nic złego :) też mam wizytę 18 i już się doczekać nie mogę :D

3jgxikgnv87dhgfb.png
 
Cześć wszystkim :) czytam Was od pierwszego posta. Coś o mnie: jestem już mamą wspaniałej dziewczynki która w październiku skończy 4 latka. Tak więc to moja druga ciąża. Termin z om 11.10. Dzis mialam badania prenatalne i dzięki Bogu wszystko jest dobrze :). Gdy puścił mnie stres zjadłam sledzie z bułą i poprawiłam pomidorami ze śmietaną też z bułą i aktualnie leże i umieram z przejedzenia :-D życzę Wam wszystkim wspaniałego dnia :)
 
reklama
Broń Boże nie zarzucam Ci,że coś...czy coś :-D
Ser pleśniowy...mniam albo oscypek albo deska serów z winkiem :rolleyes:
Ja np.dziś wypilam kawę,już drugą w ciąży od początku. Bo akurat u mnie nic tak nie działa lepiej na ból głowy ciśnieniowy niż właśnie ona. Wyrzuty sumienia mam teraz straszne....

Oo..i szczawiową z jajeczkiem bym zjadła,ale u mnie dziś lasagne szpinakowe
Ja kawę pije codziennie rano bez niej nie funkcjonuje:)
No a przed ciążą piłam trzy dziennie więc ciężko było się nauczyć tylko jedną;-) ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry