reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

U mnie piersi strasznie bolą. Są lekkie wzdecia...bóle w ledźwiach....i taki jakby ból lekki czy ciągnięcie w podbrzuszu....no i ciagle siusiam..

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie tez w pierwszej czułam ale nie pamiętam kiedy. Wydaje mi się ze to za wcześnie. Zadzwonię jutro do swojego lekarza zapytam czy to jest powód to obaw.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Daj znać, co ci powiedziała.
Ja ide w srode i piątek :)

Napisane na HUAWEI VNS-L31 w aplikacji Forum BabyBoom
Tez się chyba jednak przejdę, dla spokoju....
U mnie wlasnie tez..
To jest nas więcej bez objawów :) Trochę się uspokoiłam ;)
U mnie piersi strasznie bolą. Są lekkie wzdecia...bóle w ledźwiach....i taki jakby ból lekki czy ciągnięcie w podbrzuszu....no i ciagle siusiam..

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Pierwsza ciąża u ciebie? Ja miałam takie objawy z synem, ale nie pamietam kiedy się zaczęły.
 
Ja miałam mdłości, senność i taki ból piersi że ledwo chodziłam A w 12 tyg okazało się że ciąża martwa. Teraz nie mam żadnych objawów i też się martwię jak cholera. Można zwariować.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja miałam mdłości, senność i taki ból piersi że ledwo chodziłam A w 12 tyg okazało się że ciąża martwa. Teraz nie mam żadnych objawów i też się martwię jak cholera. Można zwariować.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Masakra, przykro mi bardzo....
Jak widać, nie ma co polegać na objawach, czy dobrze czy źle jak są czy ich nie ma. Trzeba wierzyć, że wszystko dobrze i nie dać się zwariować. Ja w pierwszej ciąży straconej, od samego początku, źle się czułam. Było mi słabo, mdliło mnie strasznie, bolał brzuch i nigdy nie wyobrażałam sobie, że można mieć taki węch.
 
Masakra, przykro mi bardzo....
Jak widać, nie ma co polegać na objawach, czy dobrze czy źle jak są czy ich nie ma. Trzeba wierzyć, że wszystko dobrze i nie dać się zwariować. Ja w pierwszej ciąży straconej, od samego początku, źle się czułam. Było mi słabo, mdliło mnie strasznie, bolał brzuch i nigdy nie wyobrażałam sobie, że można mieć taki węch.
Mi przy mojej zatrzymanej ciazy gin powiedzial, ze to normalne, ze ze dalej czulam objawy, bo beta z dnia na dzien, a nawet , tygodnia na tydzien nie spada do zera, dlatego objawy dalej sie utrzymywaly.
Faktycznie tak zle, tak niedobrze.

A co do tej bety, wiem ze to nic nie zmieni, ale ide dla swietego spokoju. Choc tym razem mam dobre przeczucia. W tamtej ciazy od samego poczatku czulam, ze cos jest nie tak...

Napisane na HUAWEI VNS-L31 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi przy mojej zatrzymanej ciazy gin powiedzial, ze to normalne, ze ze dalej czulam objawy, bo beta z dnia na dzien, a nawet , tygodnia na tydzien nie spada do zera, dlatego objawy dalej sie utrzymywaly.
Faktycznie tak zle, tak niedobrze.

A co do tej bety, wiem ze to nic nie zmieni, ale ide dla swietego spokoju. Choc tym razem mam dobre przeczucia. W tamtej ciazy od samego poczatku czulam, ze cos jest nie tak...

Napisane na HUAWEI VNS-L31 w aplikacji Forum BabyBoom
Z tym sprawdzaniem bety to wam zazdroszczę. Tu tak nie mam laboratoriów żeby sobie samemu iść sprawdzać. Albo ja się nie spotkałam z takim czymś. Tak ten hormon się trzyma ja jeszcze tydzień po zabiegu miałam bolace piersi.
Mi zostaje czekać do wt to będzie już koniec 7 tyg. I potem chce co 2 tyg aż do prenatalnych.
Dobrze że jest taka piękna pogoda to pomaga w pozytywnych myśleniu [emoji16]

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Masakra, przykro mi bardzo....
Jak widać, nie ma co polegać na objawach, czy dobrze czy źle jak są czy ich nie ma. Trzeba wierzyć, że wszystko dobrze i nie dać się zwariować. Ja w pierwszej ciąży straconej, od samego początku, źle się czułam. Było mi słabo, mdliło mnie strasznie, bolał brzuch i nigdy nie wyobrażałam sobie, że można mieć taki węch.
Dokładnie takie stereotypowe objawy że nawet przez myśl nie przejdzie że coś jest nie tak. Trzeba przetrzymać te min 14 tyg i chyba potem już będę spokojna Ale do tego jeszcze kamień milowy

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A miesa dlaczego nie? Nie jesz w ogole czy w ciazy nie jesz?

Napisane na HUAWEI VNS-L31 w aplikacji Forum BabyBoom

Mialam na mysli surowe mieso, np. tatar plus wedliny, chociaz ja na co dzien w ogole miesa nie jadam, wiec to dla mnie w ogole nie jest problem.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja bylam gruba nastolatką. Zrzuciłam dychę rok przed ciążą a po ciąży kolejną... Jakoś tak samoistnie. Nie wysilałam się specjalnie. Teraz martwię się, że dużo przytyję bo jednak człowiek starszy, obserwuję u siebie już taką tendencję. Jak nie chodzę na ćwiczenia miesiąc to od razu się rozrastam.. a przesadne tycie w ciąży nie jest zdrowe. [emoji15] W biurze na szczęście, jestem asystentką swojego prezesa. Jak przestanę być dyspozycyjna to mogę przestać być potrzebna [emoji3]Będę trzymać za Ciebie kciuki! Dasz radę, będziemy się wspierać!

Też chciałabym pójść do dietetyka. Chciałabym wiedzieć co mogę jeść a czego muszę unikać. Dużo mitów krąży na ten temat. Może będziesz miała jakieś złote rady dla nas :).

Np kawa. Pijecie kawę?

Napisane na Nexus 5X w aplikacji Forum BabyBoom

Dziekuje, przyda sie :)
Jak cos wiecej ustale to bede pisala!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
I tak to jest, zajść wielka sztuka, a potem tylko nerwy od wizyty do wizyty. Zobaczę w przyszłym tygodniu zadzwonię do tego gina na miejscu, może wcześniej zaglądnie czy wszystko ok. Zobaczymy co powie. Jeśli stwierdzi, ze za wcześnie to idę na betę jeszcze raz.
 
Do góry