reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Ja tak przebieram a czas chyba stoi w miejscu [emoji1]
Ja już we wtorek pierwsze dopiero. Nie mogę się doczekać. Masz jakieś objawy ? Bo ja jakby nic. Trochę tylko piersi chwilami.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom

U mnie też pierwsze!

Objawy miałam straszne w pierwszym tygodniu po implementacji - jeden dzień skurczy brzucha i wymiotów (myślałam, że to grypa żołądkowa mnie rozkłada) a potem tydzień zasypiania na stojąco i nudności, połączony z powiększonymi piersiami. Później wszystko ustało, wystraszyłam się i biegałam ciągle na betę, ale przyrastała ładnie.
Teraz czuję lekki dyskomfort w piersiach plus czasami robi mi się niedobrze, gdy jestem głodna. Dużo też śpię, ale że jestem przemęczona pracą od dłuższego czasu to nie czuję zbyt wielkiej dużej różnicy :)



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie też pierwsze!

Objawy miałam straszne w pierwszym tygodniu po implementacji - jeden dzień skurczy brzucha i wymiotów (myślałam, że to grypa żołądkowa mnie rozkłada) a potem tydzień zasypiania na stojąco i nudności, połączony z powiększonymi piersiami. Później wszystko ustało, wystraszyłam się i biegałam ciągle na betę, ale przyrastała ładnie.
Teraz czuję lekki dyskomfort w piersiach plus czasami robi mi się niedobrze, gdy jestem głodna. Dużo też śpię, ale że jestem przemęczona pracą od dłuższego czasu to nie czuję zbyt wielkiej dużej różnicy :)



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ojej to trochę mnie uspokoilas, bo mnie najpierw skurcze macicy meczyly, potem biegunka i myślałam że na okres. Potem doszły piersi. Na A potem był test bo @jak nie było tak nie było. A nie wierzylam [emoji4] no i w ubiegłym tyg wszystko mnie przestało boleć. No oprócz lekko piersi. No i się trochę martwilam że to dziwne. Że te objawy tak nagle ustały. A jak się szuka w necie to można oszalec więc już nic nie czytam. Zostaje tylko tu z wami[emoji6] A i tak we wt wszystko się potoczy jak los tego chce.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wybaczcie że dopiero teraz dołącze do dzisiejszej rozmowy ale znów 12h w pracy. I niestety od poniedziałku do środy tak samo po 12h :(

Mam na imię Martyna, mam 23lata, mieszkam w Bydgoszczy i pracuje w Pepco.
Kawy nie pijam więc nie mam z tym problemu :)
Co do objawów to póki co zaobserwowałam na razie tylko lekki ból brzucha i głodek.
Obecnie jestem w 3T6D licząc od miesiączki :)
 
Witajcie :) Przedstawię się :) Jestem Renata mam 37 lat . Obecnie to mój 4T3D. Termin sobie wstępnie policzyłam na 12 grudnia. Jeszcze nie byłam u lekarza, wizyta za 2 tygodnie. Na razie testy domowe pozytywne i brak miesiączki :) Objawy lekko bolące piersi, chwilami lekkie mdłości i silne zmęczenie i od 3 dni. Mam już dwoje dzieci w wieku 14 i 10 lat . Ale bardzo chcemy jeszcze maluszka :) Pozdrawiam Was cieplutko :)
 
reklama
Do góry