reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Dziękuję Wam bardzo:) Jakby jeszcze jakas dziewczyna chciala cos dodac to chetnie poczytam. Ten dylemat z tymi dwoma imionami to chyba mamy od poczatku bo maz chce Patrycje a ja szukam czegos innego bo jakos nie jestem do tego imienia przekonana.
 
@KasiaL90 to może Wiktoria Patrycja. Mój tata chciał żebym miała na imię Andżelika no ale siostra moja nie chciała się zgodzić bo chciała Paulinke. I tak o to jestem Paulina Andżelika. I dziękuję jej do tej pory że nie dopuściła do tego żebym dostała imię Andżelika. [emoji16] A Patrycje mam siostrę. I zawsze nie podobało mi sie za jak była niegrzeczna to mówili do niej Patryśka. Moje dziewczynki mówią do niej Ciocia Tysia. A inaczej to Patka, Patrysia, Pati.
Ja do córki mówię Wikusia, Wiktorka, Wiki, Wiktoria (nie raz w złości Wikta) wiecie że kiedyś tak właśnie wołali na kobiety które miały na imię Wiktoria? Ja mówię tak rzadko i nigdy na głos żeby ktoś postronny nie usłyszał, ale to jest świetny sposób na moją córkę bo nie cierpi tego zwrotu i nie chce żeby ktoś usłyszał i się słucha wtedy [emoji23]
 
@KasiaL90 to może Wiktoria Patrycja. Mój tata chciał żebym miała na imię Andżelika no ale siostra moja nie chciała się zgodzić bo chciała Paulinke. I tak o to jestem Paulina Andżelika. I dziękuję jej do tej pory że nie dopuściła do tego żebym dostała imię Andżelika. [emoji16] A Patrycje mam siostrę. I zawsze nie podobało mi sie za jak była niegrzeczna to mówili do niej Patryśka. Moje dziewczynki mówią do niej Ciocia Tysia. A inaczej to Patka, Patrysia, Pati.
Ja do córki mówię Wikusia, Wiktorka, Wiki, Wiktoria (nie raz w złości Wikta) wiecie że kiedyś tak właśnie wołali na kobiety które miały na imię Wiktoria? Ja mówię tak rzadko i nigdy na głos żeby ktoś postronny nie usłyszał, ale to jest świetny sposób na moją córkę bo nie cierpi tego zwrotu i nie chce żeby ktoś usłyszał i się słucha wtedy [emoji23]



Własnie problem w tym ze chcemy tylko jedno imie bo z dwoma jest tylko klopot i na co tutaj sie zdecydowac... Mamy juz Aleksandra i mowimy mu Olek i tak jakos bardziej mi pasuje Olek i Wiki...
 
Ja juz dwa dni po terminie. Czekam i czekam...
Hej, a co lekarz mówi? Ja też czekam choć termin za tydz Ale lekarz wyslal mnie na badania do szpitala by zdecydowali o ewentualnym wywołaniu że względu na duże dziecko. Niestety nie będą tego robić i mam czekać.. stresuje się że nie urodze A z każdym dniem dzidzia coraz wieksza:( zero objawów..
Trzymam kciuki:) to Twoje pierwsze?
 
reklama
Ja też już jak na szpilkach, termin we wtorek. Wczoraj ktg miałam i wszystko w porządku jest. Mały się rusza codziennie i dużo. Jutro wizyta kontrolna jeszcze. Moja gin ostatnio mówiła żebym na obserwację jechała do szpitala po niedzieli, ale inny lekarz stwierdził, że jeśli nic się nie dzieje to w dniu terminu zjawić się na ktg i potem co dwa dni.
 
Do góry