reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, połozne , lekarze TRÓJMIASTO

reklama
Witam,
Ja polecam gorąco szpital na Gdańskiej Zaspie. Rodziłam co prawda przez cc, ale nie miałam swojej położnej, bo na Zaspie nie trzeba mieć. Wszystkie położne są bardzo miłe i naprawde spieszą z pomocą. Ale przede wszystkim czuję ogromna wdzięczność do całego personelu OIOM - u dla dzieci i oddziału wcześniaków, a zwłaszcza do doktor Pilarczyk, która prowadzi nasze maluszki. Lekarka naprawdę z powołaniem, cudowna kobieta. zresztą pozostali lekarze również, ale i położne i pielęgniarki z oiom- u i wcześniaków to cudowni ludzie i świetni fachowcy. Nikomu nie życzę, ale gdyby było jakieś zagrożenie to naprawdę warto wybrac sie na zaspę.
 
Witam,
Ja polecam gorąco szpital na Gdańskiej Zaspie. Rodziłam co prawda przez cc, ale nie miałam swojej położnej, bo na Zaspie nie trzeba mieć. Wszystkie położne są bardzo miłe i naprawde spieszą z pomocą. Ale przede wszystkim czuję ogromna wdzięczność do całego personelu OIOM - u dla dzieci i oddziału wcześniaków, a zwłaszcza do doktor Pilarczyk, która prowadzi nasze maluszki. Lekarka naprawdę z powołaniem, cudowna kobieta. zresztą pozostali lekarze również, ale i położne i pielęgniarki z oiom- u i wcześniaków to cudowni ludzie i świetni fachowcy. Nikomu nie życzę, ale gdyby było jakieś zagrożenie to naprawdę warto wybrac sie na zaspę.

A ktorych lekarzy poznalas?
Bo chodzilam na wizyty do dr Irgi, ale nie jestem z niego zadowolona. Wciskal mi problemy z plodnoscia, torbiel jajnika i inne badziewia, a bylam zdrowa i jak widac z plodnoscia tez nie ma problemow :)
Pozdrowienia
 
Ja chodziłam do doktora Zinkiewicza (co prawda nie pracuje na Zaspie), ale też byłam dwa razy na wizycie u Irgi. Nie moge mu nic zarzucić. Przede wszystkim dał mi fachową odpowiedź na moje pytania. Poza tym to on robił mi cc i mam teraz tylko niewielką bliznę. Byłam tez u dr Kowalskiego i tez oki.
 
Na pewno dobrą opinie mogę wystawić Szpitalowi Wojewódzkiemu. Mimo że rodziłam już 3 lata temu to nadal bardzo dobrze wspiminam tam pobyt. Opieka fantastyczna, dużo ciepła i ceirpliwości. Następne dziecko też na pewno będę tam rodzić - chyba że coś mi stanie na drodze ku temu
 
Witam,
ja rodziłam na Zaspie z panią Tereską i mlodym baaaardzo przystojnym lekarzem ktorego nazwiska nie znam, chodzilam do doktora Szelezińskiego. Poród i opieka na porodówce pierwsza klasa, pobyt różnie ale da sie przezyc. Jak bedzie nastepny raz ;) to też tamwyladuje na pewno.
Pozdrawiam
 
cześć dziewczyny!!!!

szukam dobrego ginekologa w Gdyni.Słyszałam że jest dobry gin.koło klifu, ale nie mam żadnych na niego namiarów.Zresztą nie musi byc ten, najważniejsze,żeby był dobry.Czekam na wasze opinie.Z góry wielkie dzięki. 
 
Witaj.
Co prawda nie mogę powiedzieć, żebym znała jakiegoś dobrego ginekologa, bo tego, co mi ciążę prowadził nie mam za co chwalić. Za to mogę poradzić Ci, żebyś przejrzała wątek "Czarna Lista", przynajmniej będziesz wiedzieć kogo omijać szerokim łukiem.
Pozdrawiam.
 
Danica jesli chodzi o gin z Gdyni to niestety nie mam namiarów, ale za to mam dobrego gin ktory przyjmuje w Sopocie a pracuje w szpitalu na Zaspie. (a ja tez jestem z Gdyni).
Jestem z niego b. zadowolona. Pomógł mi przejsc przez okres zagrozony poronieniem. Jesli chcesz wyśle ci namiary.

Pozdrawiam
 
reklama
Liriel- dziękuje za odp.Czy czasem Twoją ciążę nie prowadził Janecki?
Z opinii moich koleżanek,należałoby go wpisac na czarną listę.Ja go nie znam więc, nie wypada mi tego robic.Mogę jedynie powiedzieć , że nie cieszy sie najlepszą opinią.
Jeszcze raz wielkie dzięki pozdrawiam.
 
Do góry