reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Mnie mdłości się skończyły już w tym tygodniu i staram się jeść więcej, ale nie tyje nic mimo że apetyt mam większy. W dodatku nawet waga troszkę (1 - 1,5kg) spadła. Ale spokojnie. Jeszcze zdążymy przytyć :)
No mnie się do przybrania nie spieszy. Pierwszą ciążę zaczęłam w okolicy 72kg i przytyłam ponad 20, a teraz startuję z 83, więc nie mogę sobie pozwolić na kolejne 20, bo nie będę nawet mieć siły biegać za dzieckiem. Nadal mam brzuch ciążowy... z pierwszej ciąży :D:D:D
 
reklama
Karola na bol gardla swiezy imbir, kawalek do buzi i ssac. Jeden dzien i zapomnisz o gardle. O paraceramolu dziewczyny juz pisaly nie bede dublowac. Duzo wit C, , zaraz zapombisz o tym zlym samopoczuciu. Mi sie rozkrecalo zapalenie ucha ale juz mam po bolu :-)
 
Dziewczyny a jak u Was z l4? Pracujecie czy wypoczywacie już? Ja się właśnie zastanawiam, niby samopoczucie mam dobre, bobas nie dokucza ale strasznie chce mi się spać i w pracy oczy na zapałki, a naprawdę w domu dużo śpię, bo od 18 do 19 ucinam sobie drzemkę i od 21 już zazwyczaj śpię do rana.
Co do wagi to ja na razie +1,6kg, niby nic ale ostatnio rodzina już zauważyła, że przytyłam (rzeczywiście wieczorem pojawia się oponka). Start z wagi 65kg, zobaczymy jak będzie na końcu :D
 
Dziewczyny a jak u Was z l4? Pracujecie czy wypoczywacie już? Ja się właśnie zastanawiam, niby samopoczucie mam dobre, bobas nie dokucza ale strasznie chce mi się spać i w pracy oczy na zapałki, a naprawdę w domu dużo śpię, bo od 18 do 19 ucinam sobie drzemkę i od 21 już zazwyczaj śpię do rana.
Co do wagi to ja na razie +1,6kg, niby nic ale ostatnio rodzina już zauważyła, że przytyłam (rzeczywiście wieczorem pojawia się oponka). Start z wagi 65kg, zobaczymy jak będzie na końcu :D
Jedyny powód dla którego troszkę tęsknię za pl - L4
Jakbym mogła to bym na nim była odkąd zaczęły się plamienia.
Niestety. Tutaj Nie Ma pełnoplatnego zwolnienia lekarskiego. W najlepszym wypadku dostaje się £90 tygodniowo. Czyli 1/4 normalnej tygodniowej wypłaty :/:/ za słabo.

Więc chociaż ledwo patrzę na oczy i mam zjazd 11-13 taki ze jedno oko zamknięte a drugie ledwo mruga to siedzę i klepie w ten komputer uhhhh.
 
Ja sobie nie wyonrażam teraz pracować od początku spię na stojąco i różne dolegliwości więc sobie urzęduję w domu :)

Jutro rano jadę na wizyte na nfz mysle ze mnie przyjmie , po prostu muuusze wiedziec czy jest wszystko ok żeby nie wykończyc swojej psychiki
 
reklama
Kochane od którego miesiąca ciąży powinnam zacząć kupować ubranka dla dziecka? Kiedy można określić płeć? Czy wy już jakieś pierwsze śpioszki kupiłyście?;)
 
Do góry