reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Dobra ja też mogę odetchnąć, już jestem w domku po wizycie:)
No więc będzie chłopczyk, do męża zadzwoniłam i powiedziałam że zrobił Kajtka:laugh2: kopał bardzo jak się położyłam i doktor robił usg :-p buzi wogole nie pokazał bo ma przytulona do łożyska :tak:i jest w tej chwili ułożenie posladkowe ale u mnie każde dziecko bardzo długo było tak ułożone a przed samym porodem robiły fikolek i prawidlowo się ukladaly :-p
Maluszek waży 244g więc jak to doktor stwierdził kostka masła:laugh2:

Następna wizyta 13 czerwca i to będą polowkowe:)
Co oni mają z tym masłem u mnie tak samo porównał ;-) teraz mam w brzuszku 2 kostki masła;-)
 
reklama
A może ogólnie za mało się ruszasz i organizm się rozleniwia? Pisałaś kiedyś ze raczej mało spacerujesz czy dobrze pamiętam? Nie chce Cię straszyć bo oczywiście to nie zasada, ale podobno im więcej ruchu kobieta ma w ciąży tym łatwiejszy poród (u mnie się sprawdzilo). Może pospaceruj raz lub dwa razy dziennie po 20 minut wolnym tempem (no może z początku krócej jeżeli się źle czujesz)? Mowiłaś lekarzowi ze jesteś taka słaba? Może powinien zlecić jakieś badania?
U mnie też by się to sprawdziło. W sensie w pierwszej ciąży bardzo mało ruchu, od połowy już tylko leżenie i poród mega ciężki.
 
Jurek to moj tesc
Piotrek to mij brat
Darek i Mirek to sasiedzi ktorych maz nie lubi
Jacek to placek :)
Oskar mi sie podoba..ale siostra zaraz za oskara wychodzi za maz....i to ja bede rodzic na ich weselu właśnie.....
Hmmm a moze Oliwier albo Aleksander...
Zwarjuje zaraz :)
Bo te z koncowka ek przejadly mi się..z dnrugirj strony cala trojka moglaby pasowac imionami tak troszeczkę

Aleksander[emoji846]
 
Dzień dobry :)
U mnie jest Bartosz i będzie Szymon,mama moja stwierdziła,że imię to chyba do SZ dobieraliśmy,bo jeden sie kończy a drugi zaczyna.. :D

Byłam w lidlu,przywaliłam nogą w wózek i palca małego złamałam :D :D :D
 
Mój synek bardzo kaszle więc dzisiaj zostawiłam go w domu i na 12 lekarz, zobaczymy co powie. Jutro dzień mamy i taty w przedszkolu więc musi być w formie :)
 
Dzień dobry :)
U mnie jest Bartosz i będzie Szymon,mama moja stwierdziła,że imię to chyba do SZ dobieraliśmy,bo jeden sie kończy a drugi zaczyna.. :D

Byłam w lidlu,przywaliłam nogą w wózek i palca małego złamałam :D :D :D
Wspolczuje... Niezly bol jak czlowiek sie w malego palucha walnie, wiec nawet nie wyobrazam sobie bolu zlamanego [emoji33]
 
reklama
Ale to co się dzieje masz słabe ciśnienie ? Zawroty głowy ?

Bo to nie normalne żeby po 1,5 tak złe się czuć ;( zgłaszałas to lekarzowi ?

Tak słabe ciśnienie 90/60 , a puls mam szybki ok 85 nie kumam tego ... Tak zaraz mam nogi jak z waty takie miękkie ...

No dokładnie też myślę że po 1,5 h to przegięcie żeby się aż tak źle czuć :((((

Tak mówiłam mu , kazał się mega oszczędzac i krótkie spacery 20 min max . Nie kazał leżeć oficjalnie bo z synkiem wszystko dobrze zdrowo rośnie .

Ale jak Wy tu opowiadacie o tym że góry że morze że wakacje że spacery długie część z was jeszcze pewnie pracuje nawet .... A ja taki zdechalak i taka delikatna jak żaba... :eek:

W szoku jestem , mało kto wierzy mi ze znajomych że aż tak źle się czuje że to nie możliwe ... W domu też mało co robię , a jak robię to na raty i odpoczynek i siadam .... A to dopiero połowa ciąży :o
 
Do góry