reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

To był moj pierwszy termin teraz mam na 16 [emoji4]
Co do dzidzi ciumkala kciuka a paluszki miała na nosku

To sie nic nie przejmuj dzidzia sie zaslaniala :) hehe ja jak w poprzedniej ciazy poszlam na 3d to tez sie dzidzia zaslaniala i do dzis nie lubi jak sie jej robi zdjecia :D Juz jutro zobaczysz co i jak i napewno jest wszystko ok :)
 
reklama
Hej Dziewczyny, jestem nowa na forum, mam termin z dzisiejszego USG na 26 grudnia :) długo się zastanawiałam czy zakładać jakieś konto na forum ale siedzę w domu na zwolnieniu i trochę fiksuję i pomyślałam że razem z Wami na pewno będzie mi raźniej :) pozdrawiam Was serdecznie :)
 
Hej Dziewczyny, jestem nowa na forum, mam termin z dzisiejszego USG na 26 grudnia :) długo się zastanawiałam czy zakładać jakieś konto na forum ale siedzę w domu na zwolnieniu i trochę fiksuję i pomyślałam że razem z Wami na pewno będzie mi raźniej :) pozdrawiam Was serdecznie :)

Hej :) ja też miałam wczoraj USG i też mam termin 26.12. Też już jestem na zwolnieniu. Ale fajnie, coraz więcej nas przybywa ;)
 
To sie nic nie przejmuj dzidzia sie zaslaniala :) hehe ja jak w poprzedniej ciazy poszlam na 3d to tez sie dzidzia zaslaniala i do dzis nie lubi jak sie jej robi zdjecia :D Juz jutro zobaczysz co i jak i napewno jest wszystko ok :)
Co do noska wiem czemu nie mógł zmierzyć i tak napisał bo ona spała ssala kciuka a paluszki miała na nosie i widać tylko początek i koniec kosteczki to jest to [emoji4] dziś ja zobacze[emoji7] oby nadal było dobrze [emoji4]
Dziękuję za dobre słowo!


Ktoś wizytuje dziś ze mną?
 
Witam nowa mamusie, i trzymam kciuki za Wizytujace dzisiaj :) :)
@motylkowelove współczuję, miałam okrutne na poczatku, także nie zazdroszczę :(

Dzisiaj w nocy co chwilkę się budziłam z obolalym zaschnietym gardłem, kilka łuków wody i było ok, ale przez te pobudki ledwo żyje.
U mnie jest 5.52 rano, mąż niedawno pojechał na nadgodziny, oby synek sal pospać jeszcze choć do 8 :) :)
 
reklama
Dzień dobry kochane. Mam takie pytanie.
Jestem w 11+6 tygodniu ciąży. I tak się zastanawiam , ponieważ wczoraj kiedy położyłam się do łóżka i totalnie wyciszyłam mój organizm to nadole w podbrzuszu poczułam jakby dwa drgnienia. Czy to mógł być dzidziuś? Nigdy wcześniej czegoś takiego nie czułam.
 
Do góry