reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Czasem i raz na tydzień jak mi się zapomni [emoji23]
Aloesa też nie dobrze za często bo będzie gnił. Ma mieć po prostu jędrne liście :) jak już czuć że robi się taki lekko 'wiotki' to się go wtedy podlewa :)
Mam jednego aloesa.. w kuchni.. i czesto o nim zapominam wiec wode dostaje nawet raz na dwa tygodnie :p w kuchni na parapecie mam kaktusowate wlasnie :p
 
reklama
A są bardziej kolorowe ?:D czy wszystkie takie smutne ?:p
Aloes to aloes po prostu zielony [emoji23]
Mój mi teraz dużo naszcxepek puścił i czekam aż będą gotowe do rozsadzenia :)
IMG_20180620_153027.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180620_153027.jpg
    IMG_20180620_153027.jpg
    72,1 KB · Wyświetleń: 229
Wyobraźcie sobie że mam jakieś apogeum. Dzień w dzień gotuję, kupiłam dziś pizze na obiad tylko zupełnie wyjątkowo i ją spaliłam prawie. Dzieciom nie dam. Jedzą plince z cukrem;) aż strach pomyśleć co mnie dziś jeszcze spotka :) już mi ciut nerw przeszedł, ale tylko trochę.
A co do tego upadku w styczniu to było ostro. Szłam do sypialni w nowy rok dokładnie i nie doszłam... w efekcie, łamiąc sobie zęby przegryzlam sobie na wylot twarz pod ustami. Nie chciało się goic, zapisali mi zastrzyki w domu ale żadna pielęgniarka nie chciała się podjąć by je podać ciężarnej.koniec końców trafiłam na oddział ba laryngologie na tydzień by antybiotyki dozylnie dostawać. Lekarka rodzinna mnie nastraszyla że mi dziura w twarzy zostanie... A mój jak ze mną jeździł po tych lekarzach to ich równo opierdal bo tu takie leki niby bezpieczne, tam mi ich dac nie chcieli bo w ciąży nie wolno , w domu dzieci... eh mówię wam :/
 
reklama
Także nieco nawiązując do waszego tematu to nie mam rozstępów i nie smaruje niczym bom jest leniuch mały... za to mam cellulit i Blizne na twarzy. Także pamiątki po synusiu będą. Już po tym wszystkim mógłby ten facecik miły być i się obrócić główka w dół.
Ja też rozstępów nie mam, cellulit za to wszędzie, oprócz kolan i piszczeli i lokci:D chociaz chyba nie wygladam zle,bo wszystko w brzuch poszlo, 8 kg. Ale podobnie do Ciebie Blizne na twarzy mam, jakiegoś wirusowego dosłownie kratera miałam na twarzy na samym początku ciąży.
 
Do góry