reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
S wrzucisz normalna fotkę, nie negatyw?
IMG_20180708_084857.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180708_084857.jpg
    IMG_20180708_084857.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 297
Pozytyw już bieluśki. W tej gamie i ja nic nie widzę. No, ale okresu nie ma, więc i tak szansa powodzenia dalej jest :).
Negatywny jak nic. Ale ja pomimo wysokiej bety w pierwszej ciąży miałam negatywne testy więc średnio w nie wierzę w moim przypadku akurat ale wiesz chce się zobaczyć dwie kreski w końcu a nie tylko wynik bety.
 
Dziewczyny za glupote trzeba placic i tak teraz zdycham....Wczoraj spotkalam sie z kuzynostwem i ich 2 polowkami i troche pozwolilam sobie wypic i umieram dzis:( Glowa peka i troche mi nie dobrze:(
 
Dziewczyny za glupote trzeba placic i tak teraz zdycham....Wczoraj spotkalam sie z kuzynostwem i ich 2 polowkami i troche pozwolilam sobie wypic i umieram dzis:( Glowa peka i troche mi nie dobrze:(
O biedna :(. Współczuję, kac to zło ;). Na mnie dobrze sok pomidorowy działa, no, albo klasycznie coś kwaśnego. Mam nadzieję, że szybko minie!
 
Kochana czekasz na mnie z tym testem? 14 lipca czy wczesniej testujesz?
czekam na Ciebie. i tak boje sie nim testowac jesli ma 25mlu czulosc... kupilam na all 20szt kasetowych moze do piatku dojdą;p,

Ooo Kasienka na kaca najlepsza praca;p ja w tym cyklu ani kropli % totalny brak ochoty. i oby moj dzisiejszy sen byl przeciwienstwem.
 
reklama
Do góry