reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

@eevciaa88 ja tez ciągle czegoś zapominam nieraz do auta właśnie 2 razy wracam bo zapominam o światłach :-D @Mamusia96 nie ciekawa sytuacja, to Twoje życie i Ty musisz podjąć poważna decyzję co zrobić z tym dalej...
 
reklama
Ja z tymi wozkami to jestem tak zielona, ze nie wiem co zrobie jak przyjdzie co do czego:( @HappyElephant czyli uzywasz fotelika do samochodu juz od poczatku? A on na ile wystarcza, kiedy trzeba zmienic jak z dzidzia sie zrobi klocus? A do wielu wozkow spacerowek mozna dokupic gondole?
 
A ja wlazlam do grupy lipcowek na fb i sobie te wszystkie porody poczttalam i dzidziusie poogladalam :) juz chce swoje...
Wrocilismy do donku,pokapalam sie, opalilam :p dobrze mi.
Teraz karkowke pieke, M sobie poszedl pograć.
Generalnie u Nas tez nie ma zabrania ia niczego, chce wypic piwo to nie mam z tym problemu, bo wiem ze i on nie ma...Chce wyjsc, to wychodzi..tylko On nie lubi ;)

A temat wozeczka, ja uzywany ale porzadny i na pewno od siebie z miasta zebym mogla obejrzec :)
 
Dziewczyny kupujecie wózki nowe czy używane? Chcę kupić wózek który nowy kosztuje ok. 3 tysięcy, używany w dobrym stanie można kupić za około 1200-1300 jest to 3w1 więc wiadomo że nie posłuży nam zbyt długo, pewnie najdalej na lato będę musiała zmienić na lekką spacerówke i wydaje mi się że nie opłaca mi się na tak krótki okres kupować nowego, rodzina z kolei uważa, że lepiej kupić nowy i tańszy (w okolicach 1500zl) niż używany z tej akurat firmy z której chce. Średnio widzi mi się kupować wózek który mi się nie podoba. Co sądzicie?

Ja kupilam w poprzedniej ciazy wozek uzywany za 600 zl corka go uzywala jakis rok i przezucilismy sie na spacerowke po corce. Teraz zostaje ten sam wozek 3w1 ale bede chciala jak najszybciej kupic spacerowke lub spacerowke z fotelikiem i bedzie to wozek w podroze, spacery itd a z tego 3w1 bede uzywala tylko gondoli w domu. A ten wozek jaki chce to ten Link do: Wózek spacerowy VERO 2W1 ADBOR dwukierunkowy
dla mnie duzu plus ze spacerowka sklada sie razem ze stelazem, ale napewno bede go chciala jeszcze na zywo zobaczyc
 
Ja z tymi wozkami to jestem tak zielona, ze nie wiem co zrobie jak przyjdzie co do czego:( @HappyElephant czyli uzywasz fotelika do samochodu juz od poczatku? A on na ile wystarcza, kiedy trzeba zmienic jak z dzidzia sie zrobi klocus? A do wielu wozkow spacerowek mozna dokupic gondole?

Fotelika uzywa sie juz jak dziecko wychodzi ze szpitala to pani od noworodkow ubiera dziecko do wyjscia, wklada do fotelika i dopiero mozna z dzieckiem isc :) chyba na kazdym foteliku jest napisane 0-9 kg badz 0-12 miesiecy i montuje sie go tylem do kierunku jazdy w samochodzie.
 
A ja zasugerowałam moim rodzicom, że mogliby kupic wnusiowi wózek wiec sie mega ciesze, bo to bedzie „z głowy”. Planujemy 3w1 z bebetto za 2tyś. Do tego jeszcze chce kupic fotelik rwf 0-18kg z klippan kiss 0-18kg ale on nowy kosztuje 1,5tyś, szukam na olx jakiegoś używanego i zobaczymy ;)
 
@Anet23 jasne wiadomo, mi chodzilo bardziej o to ze juz fotelik a nie te czesc z wozka 3 w 1, bo nie wiem po prostu czy kupowac fotelik do samochodu czy posluzy mi ta czesc z wozka, ale zupelnie nie wiem jak sie zabrac za wybor wozka :D
 
reklama
Jaka to spacerówka jeśli mogę spytać? :)
Baby Jogger Citi Mini GT :) Do tego miałam gondolę, a gdy młody wyrósł, przesiadł się do spacerówki i jeździ w niej do teraz. Może i droższy wózek, ale i tak oszczędność pieniędzy, bo kupiłam tylko jeden, którego nie zamierzam zmieniać. Jest wygodny, lekki i wystarczy dziecku na długo.

Ja z tymi wozkami to jestem tak zielona, ze nie wiem co zrobie jak przyjdzie co do czego:( @HappyElephant czyli uzywasz fotelika do samochodu juz od poczatku? A on na ile wystarcza, kiedy trzeba zmienic jak z dzidzia sie zrobi klocus? A do wielu wozkow spacerowek mozna dokupic gondole?
Mówiąc o foteliku mam na myśli fotelik-nosidełko, nie taki dla dużego dziecka. Ale dobrej jakości, bo niestety te z zestawów często są kiepskie, mają tylko atesty dopuszczenia do produkcji, a żadnych przyzwoitych testów zderzeniowych.
 
Do góry