reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Ja z tymi wozkami to jestem tak zielona, ze nie wiem co zrobie jak przyjdzie co do czego:( @HappyElephant czyli uzywasz fotelika do samochodu juz od poczatku? A on na ile wystarcza, kiedy trzeba zmienic jak z dzidzia sie zrobi klocus? A do wielu wozkow spacerowek mozna dokupic gondole?
Pytasz o sam fotelik samochodowy czy o ten do wózka? Foteliki samochodowe się wymienia zgodnie z waga dziecka i wzrostem. Pierwszy jest od 0 do bodajże 18 mcy. Musisz poczytać sobie. Taki jednocześnie do wózka też jest tylko na chwilę bo dziecko wyrasta i zmienia się na np. spacerowke no i wiadomo jakieś spacery w takim foteliku to na krótko bo dla dziecka lepsza jest gondola.
 
Ale dzisiaj zakupowy dzień..
Młodemu z h&m zamówiłam ciuszki, bodziaki na długi i krótki rękawek, spodenki, bluzę, mama narzeczonego zamówiła mu Szumisia z funkcją niani.. także nic tylko otwierać wino bezalkoholowe i opijać zakupy :D zdecydowaliśmy się na ten wózek, tylko muszę wytrwać do wypłaty, bo już jestem spłukana.. mam nadzieję, że jeszcze będzie aktualny :D
 

Załączniki

  • anex-sport-niebieski-zakard-bia_125.jpg
    anex-sport-niebieski-zakard-bia_125.jpg
    79,4 KB · Wyświetleń: 97
  • 1221-4fc8-427e-9f0a-362b473f29b6_large.jpg
    1221-4fc8-427e-9f0a-362b473f29b6_large.jpg
    92,7 KB · Wyświetleń: 73
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny kupujecie wózki nowe czy używane? Chcę kupić wózek który nowy kosztuje ok. 3 tysięcy, używany w dobrym stanie można kupić za około 1200-1300 jest to 3w1 więc wiadomo że nie posłuży nam zbyt długo, pewnie najdalej na lato będę musiała zmienić na lekką spacerówke i wydaje mi się że nie opłaca mi się na tak krótki okres kupować nowego, rodzina z kolei uważa, że lepiej kupić nowy i tańszy (w okolicach 1500zl) niż używany z tej akurat firmy z której chce. Średnio widzi mi się kupować wózek który mi się nie podoba. Co sądzicie?
Jeśli da się wszystko uprać, a podejrzewam ze tak to nie widzę problemu w używanym wózku. Tak jak piszesz będzie na krótko, skoro zamierzasz kupić inną spacerówkę. Zawsze możesz zawieźć do czyszczenia. Wiem, że piorą też wózki tam gdzie auta piorą.
A rodzice podchodzą do tego starą metodą. Nie ważne jaki byle miał 4 koła ;) jak to się mówi, a ty masz upatrzony i wymarzony. Wiec chyba w tym temacie się niestety nie dogadacie. Ja również kupiłabym używany, ale ten co mi się podoba :).

Ja szukam Cybex Priam. Sama spacerówka mnie interesuje. Do tego kupię nosidło cybexa.
 
Do góry