reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Może być tak że nie będę miała piłeczki?:(
No właśnie mi widać że jestem okraglejsza ale broń boże że w ciąży;/
I zaczynałam z 96 wymiarem gdzie byłam bez brzuszka z ładnymi biodrami;/
Ych ...
Ja nie mówię że są gorsi ale że się zmienia pod kopułą po człowiek już się przestawił i to takie oczywiste się zrobiło że to dziewczynka

Na pewno będziesz mieć brzuszek ciążowy, spokojnie!!! Kto wie jak za tydzień będzie wyglądał twój brzuch? ;) Ja potrafię wstać i patrzę do lustra - znowu mi urósł! :o:D Po prostu nie ma co się tym zadręczać czy porównywać, o to mi chodziło!!! :tak:;) Z tego co kojarzę, to 1.ciąży dość, ze późno mi się pojawił brzuch, to jeszcze nie był od razu piłeczką, na pewno. Bo moja siostra nawet mówila, że wg zabobonów to z twarzy na chłopaka (taka piękna byłam :) ), a już z brzucha mniej... Dopiero później pięknie mi się zaokrąglił :) teraz druga ciąża, mięśnie pamiętają i układają się od razu :tak::laugh2:
 
reklama
@Dita_333 profilowe
Pępek wywalił już konkretnie
A co do boli to niestety od kilku godzin mam bóle krzyża i dołu brzucha i już bardzo martwię. Prysznic nie pomaga. Mąż pojechał właśnie po moja mamę i jak tylko wróci to jedziemy na IP bo nie wytrzymam. Już się zryczalam bo ostatni raz jak miałam taki ból to było po masażu szyjki i za dwa dni urodziłam. Moze panikuje ale muszę to sprawdzić a mój gin nie ma nawet usg

Już wracam. Dostałam zastrzyk rozkurczowy w zadek i listę leków do wykupienia. Jak do rana nie odpuści to mam znowu jechać i już zostać na oddziale. Na usg wszystko ok mała 418g szyjka ok...

I jak dzisiaj??? Wchodzę z rana i takie rzeczy.... :sorry2:
Mam nadzieję, że przeszło? Staraj się leżeć i więcej odpoczywać...A powiedzieli co to w ogóle jest i od czego??:sad:
 
Ja dzis mialam doła
Caly wieczór przeplakalam, jestem przerazona tym co sie wydarzylo w moim życiu i tym co mnie czeka. Boje sie jak to bedzie.... Teraz sie juz troche wyciszylam i uspokoilam .
Jutro mam wizyte u mojej gin ale bez usg mam tez jutro dzien wolny wiec umowilam sie z dawno nie widziana koleżanka na spacer.

Co do wyjazdow z Polski też sie nad tym zastanawiam . chce zmienic cos w swoim zyciu i nie wykluczam wyjazdu

Każda ciężarna jak widać ma gorsze dni, dopadło i ciebie...
Dasz sobie radę, dzieci dodadzą ci sił. Pomysł z wyjazdem nie jest taki zły... Może właśnie potrzebujesz zmiany w swoim życiu ;)
 
Płomyk trzymam kciuki by wszystko się uspokoiło, daj znać co i jak.

Dziewczyny czy wy też jesteście spuchnięte? Bo mam wrażenie, że mam ręce spuchnięte, nie wiem co z resztą ciała. Mój mąż dziś stanął na wagę i się przeraził, bo przekroczył magiczną setkę, też twierdzi, że szedł z wagą w dół i czuje, że ma palce spuchnięte. Czy dlatego mógł u mnie się pojawić taki przyrost wagi???

Kto dziś wizytuje? Wszystkie dziewczyny mają już połówkowe za sobą?
Trochę tak ręce mam spuchniete lekko bo widzę że pierścionki ciężej wchodzą. Wczoraj przez upał miałam też stopy ale pomoczyłam w chłodnej wodzie ,posmarowałam żelem na spuchniete zmęczone stopy i trochę ulgi było.

Ogólnie widzę że woda stoi bo celulit też większy.
 
Azamamew upaly poteguja ta opuchlizne i to tez na wadze bedzie sie odznaczac. mialam tak z synem z ktorym bylam w ciazy w tym samym czasie jak teraz tyle ze mieszkalam w PL wtedy. i ciaze zaczelam od krawien takze praca poszla aut i weszlo siedzenie a ruch od 5 miesiaca ale wtedy juz blam detka , co rusz zadyszka hehe .urodzilam i mialam tydzien po 53kg ( zezarlo mi miesnie rowniez :() a zachodzac wazylam 58 ..z ta woda wyszlo mi cos ok 18 kg jakos tak

plomyk napewno bedzie dobrze. postaraj sie odganiac zle mysli! potrafia dobic ale musi byc dobrze i koniec!

jak widac nie brak brzuszka waga a problemy z dzidzia czy przedwczesne ..porody sa problemem

takze

sandra nie martw sie, dzidzia bez wzgledu na wielkosc brzuszka bedzie cala i zdrowa:) a n urosnie napewno :)

mi brzuchol wywalilo do przodu co prawda ale to moja 3 ciaza ..3 rozciaganie to naprawde robi roznice

i praca praca znow dziewczyny :];];] ale wczesniej bede konczyc
 
Ostatnia edycja:
Ja mam pajączki w ciąży. Moja gin jedyne zalecenie jakie podała to zakaz spania na plecach, bo wtedy aorta jest uciskana. Pajączki to dość częste w ciąży i żadne łykanie czegokolwiek tego niestety nie zmieni. To są słowa mojej gin.

Ja też się zapierałam rękami i nogami, że nigdy Polski nie opuszczę. Aż na stare lata kupidyn mnie w dupsko swoją strzała ugodził i bahhh. Trza było po czasie walizki spakować i podążyć za moim zagranicznym kupidynem [emoji6]
Ja też mam te pajączki. Pierwsze pojawiły się na nogach i zniknęły a teraz na biuście i to naprawdę spora ilość. Pociesza mnie fakt że przy moich pięgach nie rzucają się tak w oczy.
 
Ja dzis mialam doła
Caly wieczór przeplakalam, jestem przerazona tym co sie wydarzylo w moim życiu i tym co mnie czeka. Boje sie jak to bedzie.... Teraz sie juz troche wyciszylam i uspokoilam .
Jutro mam wizyte u mojej gin ale bez usg mam tez jutro dzien wolny wiec umowilam sie z dawno nie widziana koleżanka na spacer.

Co do wyjazdow z Polski też sie nad tym zastanawiam . chce zmienic cos w swoim zyciu i nie wykluczam wyjazdu

jak kazda z nas kochana, upadki i wzloty ..dobre i zle dni ale zycie nie raz mi udowodnilo ze nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo i moze dzis tego nie czujesz ale napewno sie wszystko ulozy jak tego bedziesz chciec, nic na sile a napewno sie uda ...z cudownymi dziecmi a to wsparcie ogromne
 
Ja też mam te pajączki. Pierwsze pojawiły się na nogach i zniknęły a teraz na biuście i to naprawdę spora ilość. Pociesza mnie fakt że przy moich pięgach nie rzucają się tak w oczy.

opalenizna pare moich tez zatuszowala haha ale co tam pajaczki,,,dzizas..obca osoba musialaby mi nos do skory nogi przylozyc by widziec ze tam sa haha ..maz nie widzi haha on nic nie widzi dopoki mu palcem nie pokaze hhhaha ... tylko my takie kobiety dociekliwe jak diabli hihi
 
Cześć dziewczyny,
Dawno się nie odzywałam ale staram się Was nadrabiać chociaż lecicie jak szalone:)
U mnie wszystko okej, jestem od dwóch tygodni na zwolnieniu i nie mam na nic czasu ale też ostatnio mam mniej siły i szybciej się męczę.. a miałam taką kondycję :) W czwartek miałam połówkowe i lekarz potwierdził Nam dziewczynkę więc teraz tylko musimy pomyśleć nad imieniem:) Zdrowa, nieśmiała księżniczka pokazała Nam kręgosłup także mamy fajne pamiątkowe foto:)
 
reklama
Cześć dziewczyny,
Dawno się nie odzywałam ale staram się Was nadrabiać chociaż lecicie jak szalone:)
U mnie wszystko okej, jestem od dwóch tygodni na zwolnieniu i nie mam na nic czasu ale też ostatnio mam mniej siły i szybciej się męczę.. a miałam taką kondycję :) W czwartek miałam połówkowe i lekarz potwierdził Nam dziewczynkę więc teraz tylko musimy pomyśleć nad imieniem:) Zdrowa, nieśmiała księżniczka pokazała Nam kręgosłup także mamy fajne pamiątkowe foto:)
karmal gratulacje dziewczynki :) pierwsza?
nom, ,,,kondycja kuleje u nas wszytkich zapewne hheh
 
Do góry