reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Dziekuje za wasze kciuki.... jutro dopiero będą przetaczać krew bo dziś robili dodatkowe badania z krwi.... ja się czuje w miarę , młoda okresowo ma tętno ok 100 ... wiec co jakiś czas kontrolują ... jutro wyjaśni się co i jak ....najgorzej ze jutro mój mąż wyjeżdża i zostaje sama, syna oddałam dziadkom i jakoś muszę wytrwać do jutra

Trzymam mocno kciuki i wysyłam uściski pozytywne .:)
Pola Kochana Siedź tam sobie jeszcze.
❤❤❤❤❤
 
Ja dzisiaj ledwo żyje. Wyszłam z domu o 9 i wróciłam o 19 tej, miałam bardzo dużo spraw urzędowych. Trochę musiałam przejsc pieszo, przejechać autem później autobusem. Było bardzo gorąco i duszno. Coś okropnego, wróciłam jak wspomniana tutaj obslizgla meduza. I z tego wszystkiego dzisiaj pierwszy raz od początku ciąży od tego chodzenia i ciepła, spuchly mi stopy.
Moczylam je już w zimnej wodzie z solą a teraz leżę z poduszkami pod nogami, mam nadzieję że do jutra mi przejdzie.
Boli mnie też od wczoraj krocze, kłuję i tak jakby ciśnie. Pewnie od zwiększonego ciężaru i chodzenia... . Jutro mam wizytę w lux med, umówiłam się bo swoją planowaną mam dopiero za 2 tygodnie, lekarka na urlopie więc przejdę może ktoś rzuci okiem czy wszystko ok. Od soboty ma być chłodniej i to trzyma mnie przy życiu.
 
reklama
Do góry