reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Z tym usg różnie bywa, ale w szpitalu chyba robią też jeszcze przed podjeciem decyzji??
Przynajmniej mam taką nadzieję.

Moj gin robił usg wyszło 1560g a inny lekarz na pranatalnym 2 dni później wymierzyl na 2 kg :/ wydaje mi się że błąd usg błędem, ale dużo robi jakość sprzetu i lekarz, czy dobrze zaznacza wszystko na monitorze.
Ciezka sprawa....
Ja właśnie u swojego lekarza mam dodatkowy ekran i widzę jak wymierza. On to tak robi ze kredką bym tak nie odrysowala :D więc bardziej boje się tego ewentualnego obniżenia pomiarów. Do porodu raczej usg nie robią, ale przyjmując na oddział już tak, no przynajmniej u mnie :)
 
reklama
Ja mam troszkę ciuszków nowych, gdzieś są stare ciuszki jeszcze, ale dopiero za 2 tygodnie (jak przeprowadzę się do nowego domu) będę mogła przejrzeć co mam, czego brakuje i kupić jakieś rzeczy do szpitala potrzebne. Chciałam wtedy też kupić fotelik i może wózek. Mam wózek od pierwszego dziecka, ale jeszcze moja siostra go używa, a ja go nie chcę już używać, bo mam teraz inne priorytety i on się nie sprawdzi [emoji6] Fotelik jakby co mam 10-letni... Jak urodzę przed czasem, to coś mam, ale wolałabym się wyrobić z kupnem nowego.

Więc zacznę kompletować wszystko najwcześniej w połowie sierpnia, a termin cc mam na 25 września. Trzymam się wersji, że mam szyjkę z żelaza i się utrzyma do tego czasu pomimo moich skurczy [emoji33]

10letnia lupinka niestety nadaje się tylko na śmietnik ;(
 
10letnia lupinka niestety nadaje się tylko na śmietnik ;(
Właśnie wiem. Teraz mi się marzy drogi, leciutki fotelik. Mam już upatrzone 2 modele i zobaczę, czy uda nam się go kupić w sierpniu. Może dopiero we wrześniu - teraz kupujemy sporo niezbędnych rzeczy do domu. Nie wiecie ile się czeka na fotelik? To jest tak, jak z wózkami - do 8 tygodni?
 
Proszę o pomoc dla zielonego człowieka w kwestii forum... Czy jest możliwość, żeby na maila nie przychodziły mi informacje o nowych postach? Odznaczylam w ustawieniach ta informację żeby przychodziły powiadomienia na maila, a one dalej przychodzą. Może jest gdzieś jakiś magiczny guzik którego nie znalazłam :)
 
Dziewczyny tym gadaniem o praniu i prasowaniu zmotywowałyście mnie do wyboru łóżeczka. Bo ja tu gadu-gadu o praniu A łóżeczka nawet nie mam jeszcze. I teraz siedzę i przegrzewam mózg nad wyborem...

Ja mam najtańsze z KLUPS Radek x się nazywa, wyglada tak
IMG_0306.jpg
 

Załączniki

  • IMG_0306.jpg
    IMG_0306.jpg
    334,9 KB · Wyświetleń: 307
reklama
Do góry