reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Właśnie wiem. Teraz mi się marzy drogi, leciutki fotelik. Mam już upatrzone 2 modele i zobaczę, czy uda nam się go kupić w sierpniu. Może dopiero we wrześniu - teraz kupujemy sporo niezbędnych rzeczy do domu. Nie wiecie ile się czeka na fotelik? To jest tak, jak z wózkami - do 8 tygodni?

Zalezy gdzie kupujesz.My ruszymy do tyłem.pl i Marta nam dopasuje do auta fotelik Nie wyobrażam sobie kupować fotelika bez dopasowania.Za duże ryzyko.
Na ogół dostępne od reki
 
reklama
Ile masz kocyków i rożkow? Ja narazie mam jeden rożek z pepco. Z myślą o szpitalu go kupiłam. I jeden mam w koszyku w świecie dziecka z minki. Dwa chyba wystarczą? Kocyki planuje tak ze 3 na pewmo bo tego to nigdy za dużo.

Nie wiem czy któraś ma też ten problem, albo ja źle trafiłam, ale zamówiłam rożek z Minky, od tygodnia sie wietrzy i nadal strasznie śmierdzi takim plastikiem.
Zobaczymy po praniu.
 
Nie wiem czy któraś ma też ten problem, albo ja źle trafiłam, ale zamówiłam rożek z Minky, od tygodnia sie wietrzy i nadal strasznie śmierdzi takim plastikiem.
Zobaczymy po praniu.
To wypelnienie chyba tak śmierdzi... Do mnie dzisiaj przyszedl rogal do karmienia i tez poszedl na balkon. Swoja droga, myslalam, ze z granulatem w srodku zamawiam - taki mi sie sprawdzil 2 lata temu.
 
Tak, było i to pewnie nie raz, jak wiele innych tematów, ale wybacz nie koduję w pamięci każdej informacji i posta, a poza tym ciążowa skleroza robi swoje.

Nie da rady ominac posta..bo jak walkujemy jakis temat to caly dzień...a nawet 2~ 3 dni... nie da rady ominac posta..bo to nigdy nie byl tylko 1 post......a temat ciuszkow byl ok 4 razy....poruszany

Jakby co jest fajna opcja wyszukiwarki.. :)
Mozesz wpisac slowa z naszego watku...
Ciuszki pranie temperatura..
..rozmiar..
wszelkie synonimy..i przekieruje Cie na konkretny dzien w ktorym walkowalysmy taki temat
 
W końcu to otwarte forum więc dostęp miał każdy i pewnie nie tylko ja Was podczytywałam. Miały działać dwa forum równolegle i to otwarte i tamto zamknięte, a życie toczyło się tutaj. Wiem mój błąd, powinnam się odezwać wcześniej, ale ostatnio był czas, że miałam duże zaległości w nadrabianiu Was i inne rzeczy na głowie, co pewnie mnie nie usprawiedliwia. Czyli już nikogo nowego nie chcecie i nie będziecie przyjmować? Nie chce tu teraz rozpętywać burzy dziewczyny, ale dziękuję, ze nie wszystkie od początku mnie skreśliły.

Przykro mi ale ze wzgledu na nasze bezpieczeństwo, dziewczyny które są od 2~3 dni calkiem dla nas nowe... juz nie dolacza do nas na zamknięte...

Natomiast pewnie jak to w zyciu forumowym bywa..dojdzie tu kilka nowych mam :) to forum jest otwarte dla wszystkich..kto chce niech tu pisze sobie i o czym chce....nawet o ubrankach po raz 5 jezeli jest taka potrzeba :) tylko sie nie obrażać
 
Padam... Te upały mnie wykanczaja...
Co do ciuszków ja mam raz wyprane i ułożone rozmiarami w szafie u Antka w pokoju. Czekam aż mąż zrobi mi zabudowę przy łóżeczku w sypialni i wtedy będę prala jeszcze raz i wtedy to nieszczęsne prasowanie Mam nadzieję że do końca sierpnia się z tym upora i ja do połowy września to ogarnę. W ogóle to tak miałam mało tych ubranek, kupiłam od znajomej to co mi brakowało i sie cieszyłam że teraz mam już wszystko. Dziś odezwała się męża kuzynka - ma dla mnie całą ciuszkowa wyprawke po swoim synku. Franuś będzie miał zmiane dekoracji 5x dziennie Chociaż jak sobie przypomne to z Antkiem też tak było: pobrudzil sie bodziak to przebieralam na inny, wtedy już spodenki nie pasowały i też trzeba było przebrać, na spacer też przebieralam bardziej "wyjsciowo"
Powiedzcie mi kupujecie do wózka spiworki? Bo ja sie zadtanawiam czy nie starczy mi zestaw minky? Przy wózku jest jeszcze ta osłona... Kombinezon wiadomo będę też miała. Tylko z tym spiworkiem sie zastanawiam czy warto
Ja tam nie kupuję:) jak mi się coś odmieni po paru spacerach to kupię.
 
Z tym usg różnie bywa, ale w szpitalu chyba robią też jeszcze przed podjeciem decyzji??
Przynajmniej mam taką nadzieję.

Moj gin robił usg wyszło 1560g a inny lekarz na pranatalnym 2 dni później wymierzyl na 2 kg :/ wydaje mi się że błąd usg błędem, ale dużo robi jakość sprzetu i lekarz, czy dobrze zaznacza wszystko na monitorze.
Ciezka sprawa....
Mnie już w szpitalu nie robili usg. Ostatnie miałam w 36 tygodniu, więc szłam na żywioł ;) moja koleżanka ostatnie przed porodem miała 3 genetyczne, w 32 tygodniu. W szpitalu mieli jej zrobić, w końcu nie zrobili i kiedy tętno dziecka zaczęło spadać, wreszcie łaskawie zrobili cięcie. Urodził się chłopiec z wagą 4150.
Więc zależy od szpitala, czy tam personelu.
 
Jej Wy tu o praniu i prasowaniu a ja jeszcze nic nie mam [emoji21]

Cudowna ze mnie przyszła mama [emoji23]
Spokojnie, ja jeszcze muszę trochę rzeczy dokupić. A o praniu i prasowaniu na razie myślę:) w te upały nie zamierzam. Poza tym w pralni mam kosz z praniem, z którego się wywala, na szczęście czyste, do prasowania. Czeka na chłód, ale obawiam się, że jeszcze sporo poczeka:)

Nie jo, ale tak poważnie, to muszę się powoli brać, na koniec września termin.
 
Właśnie wiem. Teraz mi się marzy drogi, leciutki fotelik. Mam już upatrzone 2 modele i zobaczę, czy uda nam się go kupić w sierpniu. Może dopiero we wrześniu - teraz kupujemy sporo niezbędnych rzeczy do domu. Nie wiecie ile się czeka na fotelik? To jest tak, jak z wózkami - do 8 tygodni?
My kupiliśmy od ręki
 
reklama
@Mama po raz drugi co.z.toba nie odzywasz sie juz dlugo?

o jak miło że ktoś o mnie pyta <3
ten tydzień miałam sporo załatwień, czytam Was codziennie ;) właśnie nadrabiam i widzę jakie akcje się dzieją na forum....
na wizycie NZF wszystko ok, powiedziałam o stawianiu się brzucha, kazał brać magnez (biorę od dawna) i kontrola w najbliższy wtorek, szyjka się wydłużyła po luteinie także super
chciałam jechać na weekend w moje kochane bieszczady nad jezioro ale spędziłam na necie i telefonem 2h i nie znalazłam żadnego wolnego miejsca, a szkoda.... zostaje basen ;)
@Miao też "zwiałam" z belly z forum bo tak tygodniami przewijał się temat TSH i postów naprawdę bardzo mało dziewczyny pisały, teraz tam naprawdę rzadko piszę, czasami je podczytuję ;) jaki tam miałaś nick? może skojarzę :D a może to Ty mnie kojarzysz??
u nas też mega upały, ale dużo deszczu, co z tego jak tropiki powstają :( w każdym razie ostatnie 2 noce spało się rewelacyjnie bo było "chłodno"
prać i prasować planuję jakoś w połowie sierpnia, najpierw trzeba pomalować pokój i zamówić komodę - a ta musi trochę postać bo będzie cuchła nowością a co za tym idzie - ciuszki również
@Jsawww bacznie czycham na informację od Was!
 
Do góry