reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Witam się z rana!!! Syn już zrobił pobudkę I jest bez humorku gratuluję udanych wizyt dziewczynki @motylkowelove trzymam kciuki za wizytę. Póki co z moim kręgosłupem jest w miarę ok, w 1 ciąży w 7 mscu, miałam straszny kryzys odnośnie bólu pleców i potem jakoś przeszlo znów się upalny dzień zapowiada A ja muszę tyle spraw ogarnąć I jeszcze mieszkanie posprzątać... cóż trzeba się będzie jakoś zmobilizować
 
Tasiorek gratuluje zdrowej corci, a Tobie Karola.s synusia ;) waga mysle, ze taka w normie, ale jak lekarz mowil, ze duzy chlopak, to duzy [emoji4]
Ja dom ogarnelam wczoraj wieczorem, dzis na obiad ryba w porach i pomidorach, a zaraz lece do pracy. Powodzenia w te upaly [emoji6] ja w pracy i w domu mam klime, wiec nie odczuwam, ale jak mam jechac na miasto w taka pogode, to tez sie topie.
Dzis w planach basen na dzialce u tesciow [emoji4]
 
Ja po dzisiejszej wizycie, nasza księżniczka ma się świetnie, grzecznie sobie spała podczas usg, waży 277g, wszystko w porządku, serduszko i wszystkie narządy na miejscu i pracują pięknie.
Ja umieram przez te upały, dobrze ze jest jeziorko u mnie w mieście bo chyba bym się roztopila.
Czy Was też tak bolą kręgosłupy? Mnie strasznie, a już na plecach to w ogóle nie mogę poleżeć bo się później nie podniose.
Mnie boli strasznie, ale mam lordoze ledzwiowa i w ciąży mi się pogłębia. Gratuluję córeczki [emoji8][emoji182]
Cześć dziewczyny!
Odnośnie kręgosłupa - niestety cierpię bardzo. Właśnie nie mogę spać przez mojego aktywnego synka ;)
Wczoraj miałam połówkowe. Wszystko jest w porządku. Wreszcie się dowiedziałam że będziemy mieli chłopca :) waży 381g. To chyba dużo?
Miłego dnia Wam życzę :)
Gratuluję Synusia [emoji8][emoji8][emoji8]


Witajcie piątkowo kochane.
Ja znów srednie spanie bo pies mój całą noc piszczal. Juz mezu sie denerwowal bo wcześnie bardzo wstaje i ciagle do Niej chodził o co Jej kaman. Slyszalam ze chłopaki wstali o 5 razem z malzem i pewnie już nie zasneli tylko za granie sis wzieli. Co za czorty.
Właśnie naszla mnie refleksja..... piszecie o laktatorach a ja nie wiem nawet czy będę mogła karmić[emoji33][emoji33][emoji33][emoji33][emoji33] jak ja zjadam ledwo 1000-1200 kcal w ciazy a jakbym miala karmic to zero tłustego, smazonego , slodyczy itp to juz wogole jak przed ciąża bede jesc malo kalorycznie to co to za pokarm bede miala. Muszę się kogoś poradzic.
Milego piątku[emoji8][emoji8]
 
@MamaXTrzy pokarm tworzy się z krwi nie treści żołądka, odnośnie KP, diety matki karmiącej są takie mity że szoook, mleko matki nie będzie ani za chude ani za tłuste tylko zawsze optymalne dla dziecka. Polecam poczytać Hafije, czytalam w 1 ciąży super artykuły. Karmiłam syna prawie 1,5 roku
 
@MamaXTrzy pokarm tworzy się z krwi nie treści żołądka, odnośnie KP, diety matki karmiącej są takie mity że szoook, mleko matki nie będzie ani za chude ani za tłuste tylko zawsze optymalne dla dziecka. Polecam poczytać Hafije, czytalam w 1 ciąży super artykuły. Karmiłam syna prawie 1,5 roku
Ooooooo to w takim razie głupota jest ze co zje mama to trafia do dzidzi ?
 
Witajcie.
Ja już w Poznaniu. Jedziemy najpierw z piesą oddać ją na operacje. Potem ginekolog. Wizytę mam na 14 tą przełożoną, bo Docent ma operacje :errr:.
Proszę o kciuki. Oby Milenka była Milenką ;).
@motylkowelove kciuki za wizytę ✊✊✊
@Dagaa11 ty chyba tez dzisiaj wczytujesz nie? My tak zawsze razem... ✊✊✊

Ja miałam raz Avant ręczny, teraz kupiłam tommee Tippee ręczny, jak nie da rady to kupimy Mandela elektryczna, ponoć topowa, ale i cena taka, żeby ją szlag....
Ja miałam tommee tippee ręczny, i na tyle Ile potrzebowałam to spokojnie dawał radę.
 
reklama
Warto zadbać o zbilansowana dietę, tak aby dostarczać organizmowi wszystkich składników odżywczych, plus uważać na alegreny które mogą wywołać u dziecka jakąś nie pożądaną reakcję.
 
Do góry