reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Czyli bardziej dokładne niz prenatalne ? A ilr u Was takie badania kosztuja? Moj lekarz mowil ze okolo 200-250zl.
Ten lekarz, do ktorego ide bierze 200 zl [emoji85] ale jest dobrym specjalista, z certyfikatami, jest bardzo dokladny i wszystko objasnia, wiec do niego ide. I mam nadzieje w koncu poznac plec. Marzy mi sie dziewczynka, bo mam juz synka. Niestety nie mam mozliwosci jak wiekszosc z was ogladac dzidzie na kazdej wizycie :(
 
To moj, 17 tydzien. W pierwszej ciazy na tym etapie mialam lekko wystajacy a w tej jest juz pileczka. No i z wyzszej wagi tym razem startuje [emoji16]
20180807_180623.jpg
 

Załączniki

  • 20180807_180623.jpg
    20180807_180623.jpg
    75,8 KB · Wyświetleń: 246
Ktoras z was kiedys pisala o obsludze w kasie poza kolejnoscia. Ja z tych co slabo potrafia walczyc o swoje. Ostatnio w Biedronce bylam mile zaskoczona. Stanelam grzecznie z mezem i synkiem na koncu kolejki a ktoras z pracownic krzyknela, kto obsluzy pania w ciazy. Po czym przyszla i zabrala mnie do kasy, ktora miala byc juz zamknieta, przesunela zakupy jakiejs Pani i kazala polozyc moje. Mina tej klientki bezcenna :-)
 
Ktoras z was kiedys pisala o obsludze w kasie poza kolejnoscia. Ja z tych co slabo potrafia walczyc o swoje. Ostatnio w Biedronce bylam mile zaskoczona. Stanelam grzecznie z mezem i synkiem na koncu kolejki a ktoras z pracownic krzyknela, kto obsluzy pania w ciazy. Po czym przyszla i zabrala mnie do kasy, ktora miala byc juz zamknieta, przesunela zakupy jakiejs Pani i kazala polozyc moje. Mina tej klientki bezcenna :-)
Super [emoji7]
 
reklama
Do góry