reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
reklama
Fanka Kadry - cudowna wiadomość :D gratuluję córeczki (sliczniutka) i świetne wyniki :)

A u mnie właśnie deszcz padał i zrobiło się na chwilę fajnie ale znowu słońce wychodzi :(
 
Czesc. Jestem z sierpniowek. Jeśli mogła bym się ogłosić , to mam do sprzedania
* Nowy przewijak
* Sterylizator z podgrzewaczem 2w1 użyty jeden raz
* Rogal do spania

Gdyby któraś z Was była chętna to proszę na priv :)
 
To ja już po USG prenatalnym.
Bardzo fajny facet, spokojny, wszystko tłumaczył tak dokładnie i pewnie,ze niewiele pytań mu zadalam.
Ogólnie wszystko w porządku.
Czynność serca 169 na min.
Kość nosowa obecna
Przeziernosc 1,1 mm
Dziecko 5,1 cm młodsze o tydzień niż OM.
Wszystko reszta prawidlowe [emoji4]
Uspokoił mnie też z moim krwiakiem, powiedział wręcz,ze nie zagraża dziecku,bo jest daleko od łożyska i widać,ze nie ma w nim świeżej krwi tylko Stara :)

Super wiadomości [emoji846] cieszę się, ze wszystko ok. Teraz tylko odpoczynek zeby pozbyć się krwiaka [emoji846]
[emoji846] i już płeć znasz [emoji846] super. Moj gin powiedział, ze za wcześnie jeszcze zeby coś zobaczyć. Niech dziewuszka rośnie zdrowo. Teraz można powoli zacząć myśleć nad imieniem [emoji846]
 
Dziewczyny mam pytanie , dzwoniłam, żeby umówić się na badanie prenatalne. I lekarka pytała, czy ma być badanie podwójne, tzn. z raportem czy bez, z tego co zrozumiałam. Natomiast moja ginekolog jest niestety na urlopie i nie mam jak się z nią skontaktować, bo nie miałam od niej na ten temat żadnej informacji. Doradźcie proszę co robić ?

Ja miałam badanie podwójne tzn. zrobią Ci USG prenatalne, na którym stwierdzą przezierność karku. Drugi etap to pobranie krwi i zbadanie wolnej bety HCG oraz PAPPy. Lekarz mając te wszystkie informację obliczy prawdopodobieństwo, że dzidzio będzie chore.
 
Dziewczyny mam pytanie , dzwoniłam, żeby umówić się na badanie prenatalne. I lekarka pytała, czy ma być badanie podwójne, tzn. z raportem czy bez, z tego co zrozumiałam. Natomiast moja ginekolog jest niestety na urlopie i nie mam jak się z nią skontaktować, bo nie miałam od niej na ten temat żadnej informacji. Doradźcie proszę co robić ?

Może chodziło o test podwójny Pappa+bHCG
 
Zapewne tak, ale czy wasz ginekolog doradzał wam zrobienie testu pappa i bHCG? Bo moja ginekolog powiedziała tylko żebym zrobila usg genetyczne. I stad moje watpliwosci :/
 
reklama
To ja już po USG prenatalnym.
Bardzo fajny facet, spokojny, wszystko tłumaczył tak dokładnie i pewnie,ze niewiele pytań mu zadalam.
Ogólnie wszystko w porządku.
Czynność serca 169 na min.
Kość nosowa obecna
Przeziernosc 1,1 mm
Dziecko 5,1 cm młodsze o tydzień niż OM.
Wszystko reszta prawidlowe :)
Uspokoił mnie też z moim krwiakiem, powiedział wręcz,ze nie zagraża dziecku,bo jest daleko od łożyska i widać,ze nie ma w nim świeżej krwi tylko Stara :)
Świetne wieści! Mała będzie Ci niedługo fajne kopniaczki dawała, jak polubi takie rozprostowywanie nóg jak na zdjęciu. :)
 
Do góry