reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Monitor oddechu....

Maema28

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Marzec 2018
Postów
34
Hej mamuśki i przyszłe mamuśki :-) mam pytanie co do monitoru oddechu i elektronicznej niani. Czy polecacie jakieś firmy? Tak wiem wiem że kiedyś takich rzeczy nie było i dzieci żyły lecz ja chcę mieć jeszcze włosy na głowie i żyć bez stresu..
 
reklama
Ja kupuje z videoniania Babysense chyba 7. Będę spokojniejsza a na pewno nie zaszkodzi. Z tego co czytałam to dobre opinie ma jeszcze Angel Care.
 
Ja mam angelcare z dwoma płytkami. Fajny, bo dzieki tym dwóm płytkom nie włacza się alarm jak dziecko wejdzie w kąt łózeczka :)
kupiłam używany
Też mam angelcare ale z jedną płytką. W tym mniejszym łóżeczku 120×60 dawał radę! :) W tym wiekszym 140x70 faktycznie czasem się włączył :)
 
Ja kupuje z videoniania Babysense chyba 7. Będę spokojniejsza a na pewno nie zaszkodzi. Z tego co czytałam to dobre opinie ma jeszcze Angel Care.
No właśnie też czytałam że babysens ma te atesty medyczne więc chyba też się zdecyduje. Wiadomo portfel schudnie o 800 zł ale inwestycja na kilka lat przydatna. Co do tej niani nie mogę znaleźć żadnych opinii. Może Pani ma jakieś lepsze informacje
 
Nie paniujmy sobie:) anglecare też chyba ma atesty, mnie po prostu bardziej wizualnie odpowiada babysense. Parametry techniczne obie firmy mają podobne. Ja się decydowałam jakieś 2-3 mce temu na ten zestaw i wtedy chyba na Ceneo sprawdzałam opinie.
 
reklama
Do góry