reklama
  1. Czy są tu jakieś listopadowe maleństwa? A czy mamusiu zrobiłaś już pamiątkową kartkę i wygraj jeden ze 100 zestawów od Baby Dove! Do 10.12 czekamy na listopadowe maluszki!

Zamknij powiadomienie

Monitor oddechu....

Temat na forum 'Listopadowe mamy 2018' rozpoczęty przez Maema28, 16 Sierpień 2018.

1. Maema28

Maema28 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej mamuśki i przyszłe mamuśki :-) mam pytanie co do monitoru oddechu i elektronicznej niani. Czy polecacie jakieś firmy? Tak wiem wiem że kiedyś takich rzeczy nie było i dzieci żyły lecz ja chcę mieć jeszcze włosy na głowie i żyć bez stresu..

2. anet88

anet88 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja kupuje z videoniania Babysense chyba 7. Będę spokojniejsza a na pewno nie zaszkodzi. Z tego co czytałam to dobre opinie ma jeszcze Angel Care.

3. reklama
  4. kas90

kas90 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    5
    Ja mam angelcare z dwoma płytkami. Fajny, bo dzieki tym dwóm płytkom nie włacza się alarm jak dziecko wejdzie w kąt łózeczka :)
    kupiłam używany

5. Elianna

Elianna Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    7
    Też mam angelcare ale z jedną płytką. W tym mniejszym łóżeczku 120×60 dawał radę! :) W tym wiekszym 140x70 faktycznie czasem się włączył :)

6. Maema28

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No właśnie też czytałam że babysens ma te atesty medyczne więc chyba też się zdecyduje. Wiadomo portfel schudnie o 800 zł ale inwestycja na kilka lat przydatna. Co do tej niani nie mogę znaleźć żadnych opinii. Może Pani ma jakieś lepsze informacje

7. Maema28

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  8. anet88

anet88 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Nie paniujmy sobie:) anglecare też chyba ma atesty, mnie po prostu bardziej wizualnie odpowiada babysense. Parametry techniczne obie firmy mają podobne. Ja się decydowałam jakieś 2-3 mce temu na ten zestaw i wtedy chyba na Ceneo sprawdzałam opinie.

9. kaylla

kaylla Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    4
    My mieliśmy przy pierwszym dziecku monitor oddechu babysense 5 i nianię też z tej samej firmy. Byliśmy zadowoleni:)

10. reklama

Poleć forum