reklama

Monitor oddechu....

Temat na forum 'Listopadowe mamy 2018' rozpoczęty przez Maema28, 16 Sierpień 2018.

1. Maema28

Maema28 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej mamuśki i przyszłe mamuśki :-) mam pytanie co do monitoru oddechu i elektronicznej niani. Czy polecacie jakieś firmy? Tak wiem wiem że kiedyś takich rzeczy nie było i dzieci żyły lecz ja chcę mieć jeszcze włosy na głowie i żyć bez stresu..

2. anet88

anet88 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja kupuje z videoniania Babysense chyba 7. Będę spokojniejsza a na pewno nie zaszkodzi. Z tego co czytałam to dobre opinie ma jeszcze Angel Care.

3. reklama
  4. kas90

kas90 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    3
    Ja mam angelcare z dwoma płytkami. Fajny, bo dzieki tym dwóm płytkom nie włacza się alarm jak dziecko wejdzie w kąt łózeczka :)
    kupiłam używany

5. Elianna

Elianna Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    7
    Też mam angelcare ale z jedną płytką. W tym mniejszym łóżeczku 120×60 dawał radę! :) W tym wiekszym 140x70 faktycznie czasem się włączył :)

6. Maema28

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No właśnie też czytałam że babysens ma te atesty medyczne więc chyba też się zdecyduje. Wiadomo portfel schudnie o 800 zł ale inwestycja na kilka lat przydatna. Co do tej niani nie mogę znaleźć żadnych opinii. Może Pani ma jakieś lepsze informacje

7. Maema28

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  8. anet88

anet88 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Nie paniujmy sobie:) anglecare też chyba ma atesty, mnie po prostu bardziej wizualnie odpowiada babysense. Parametry techniczne obie firmy mają podobne. Ja się decydowałam jakieś 2-3 mce temu na ten zestaw i wtedy chyba na Ceneo sprawdzałam opinie.

9. kaylla

kaylla Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    2
    My mieliśmy przy pierwszym dziecku monitor oddechu babysense 5 i nianię też z tej samej firmy. Byliśmy zadowoleni:)

10. reklama

Poleć forum