reklama

Monitor oddechu....

Maema28

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Hej mamuśki i przyszłe mamuśki :-) mam pytanie co do monitoru oddechu i elektronicznej niani. Czy polecacie jakieś firmy? Tak wiem wiem że kiedyś takich rzeczy nie było i dzieci żyły lecz ja chcę mieć jeszcze włosy na głowie i żyć bez stresu..

reklama

anet88

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja kupuje z videoniania Babysense chyba 7. Będę spokojniejsza a na pewno nie zaszkodzi. Z tego co czytałam to dobre opinie ma jeszcze Angel Care.

kas90

Miasto
Kraków
Rozwiązania
5
Ja mam angelcare z dwoma płytkami. Fajny, bo dzieki tym dwóm płytkom nie włacza się alarm jak dziecko wejdzie w kąt łózeczka :)
kupiłam używany

Elianna

Rozwiązania
1
Ja mam angelcare z dwoma płytkami. Fajny, bo dzieki tym dwóm płytkom nie włacza się alarm jak dziecko wejdzie w kąt łózeczka :)
kupiłam używany
Też mam angelcare ale z jedną płytką. W tym mniejszym łóżeczku 120×60 dawał radę! :) W tym wiekszym 140x70 faktycznie czasem się włączył :)

Maema28

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ja kupuje z videoniania Babysense chyba 7. Będę spokojniejsza a na pewno nie zaszkodzi. Z tego co czytałam to dobre opinie ma jeszcze Angel Care.
No właśnie też czytałam że babysens ma te atesty medyczne więc chyba też się zdecyduje. Wiadomo portfel schudnie o 800 zł ale inwestycja na kilka lat przydatna. Co do tej niani nie mogę znaleźć żadnych opinii. Może Pani ma jakieś lepsze informacje

anet88

Rozwiązania
0
Nie paniujmy sobie:) anglecare też chyba ma atesty, mnie po prostu bardziej wizualnie odpowiada babysense. Parametry techniczne obie firmy mają podobne. Ja się decydowałam jakieś 2-3 mce temu na ten zestaw i wtedy chyba na Ceneo sprawdzałam opinie.

reklama

kaylla

Miasto
Poznań
Rozwiązania
3
My mieliśmy przy pierwszym dziecku monitor oddechu babysense 5 i nianię też z tej samej firmy. Byliśmy zadowoleni:)