reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny, które jeszcze nie urodziły kiedy byłyście obejrzeć szpital położniczy? lekarz mnie dziś już wysłał a przecież to jeszcze 23,5 tygodnia - tochę się wystraszyłam :p

Ja juz urodzilam, ale tez odpisze ;)
Ja bylam obejrzec szpital, sale porodowe i oddzial w 9 miesiacu ciazy. Moj szpital ma na stronie internetowej umieszczona informacje o mozliwosci obejrzenia z tym, ze najlepiej przyjechac pod wieczor lub w weekend bo wtedy jest najmniejszy ruch czyli najmniej porodów ;).
 
reklama
Dziewczyny, które jeszcze nie urodziły kiedy byłyście obejrzeć szpital położniczy? lekarz mnie dziś już wysłał a przecież to jeszcze 23,5 tygodnia - tochę się wystraszyłam :p
Myślę, że to pytanie jest właśnie do dziewczyn, które już urodziły ;) Ja byłam oglądać porodówkę w okolicach 32 tc. Myślę, że masz jeszcze sporo czasu.
 
Zobacz załącznik 891507 Zobacz załącznik 891507 Dobry wieczór czy można do was dołączyć ;) 3 lata starań dwie stymulację ,3 transfery i w 3 były podane dwa zarodki 2BB i został z nami jeden mamy 7tc+5 serduszko pięknie bije termin porodu na 6 z @ a 8 z usg kwietnia ;)
Super. Gratuluję:-) doczekałaś się w końcu i Ty! Miło Cię witać wśród nas :-) chociaż ja już nie ciężarówka ale aż żal stąd odchodzić i poczekam z Wami na następną ciaze :-)
 
reklama
Do góry