reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Hej :) razem z moim synkiem Jasiem jesteśmy tu nowi:) mam na imię Paulina, mam 26 lat i jestem mama 5 letniej Mai oraz Jasia (w brzuszku) :) termin z Om mamy na 26.12 A z usg 29.12. Jednak będziemy mieli planowane cc więc pewnie troszkę wcześniej. Mieszkamy w Szkocji :) pozdrowionka dla wszystkich grudniowych mamuś:)
 
reklama
A ja mysle ze ten ksztalt i wysokosc brzucha zalezy od pozycji w jakiej jest dziecko, od umiejscowienia łożyska no i wiekszosc z nas ma w ciazy wzdecia. Ja mam na przyklad codziennie inny ten kształt brzucha. Dziecko chyba jest w poorzek i brzuch jest szeroki. Z synem nr 1 mialam sliczny stozkowaty brzuch a teraz niedosc ze wielki beben to rozlany;)
 
Hej :) razem z moim synkiem Jasiem jesteśmy tu nowi:) mam na imię Paulina, mam 26 lat i jestem mama 5 letniej Mai oraz Jasia (w brzuszku) :) termin z Om mamy na 26.12 A z usg 29.12. Jednak będziemy mieli planowane cc więc pewnie troszkę wcześniej. Mieszkamy w Szkocji :) pozdrowionka dla wszystkich grudniowych mamuś:)

Witaj :) a wiec na swieta juz bedziecie razem ;)
 
Kurde to mnie przestraszylas ja nie brałam w poprzednich ciążach magnezu i urodzona dokładnie w terminie w tej ciąży synek że mnie ciągnie ile się da :) jak zapomnę z rana witamin to popołudniu już czuję że mi brakuje a i zaczęłam mieć skurcze w łydkach i gin przepisal mi magnez codziennie nie chce przenosić bo i tak duże dzieci rodziłam w termin z USG który był o kilka dni wcześniej jak z termin z OM . Muszę poczytać na ten temat :)
@motylkove
Ja od kad biorę magnez nie miewam już twardnien tak jak wcześniej a i w pierwszej ciąży też nie czułam tego i np na ktg mi zapisywało skurcze przepowiadające a ja ich nie czułam hehe

Ja nie jestem pewna na 100% ze tak magnez dziala :) ale wydaje mi sie ze jakis wplyw napewno ma, a moim zdaniem przepowiadajace sa po to zeby macica cwiczyla i chyba lepiej tego nie wyciszac jesli nie towarzysza temu zadne bole :) postaram sie teraz przejsc ciaze bez magnezu i zobaczymy czy bedzie jakas roznica hehe
 
Ogłoszenie parafialne;)
Kochane , jesteście już jakiś czas na forum i w związku z tym potrzebuję, żeby dwie z was zostały moderatorkami tego działu. Być może będziecie chciały założyć dział zamknięty dodatkowo i wtedy to właśnie moderatorki pozostają ze mną w kontakcie. Zajęcie nie jest pracochłonne, profity bywają, a też dobrze, żeby ktoś stanął na czele waszej społeczności. Ktoś kogo lubicie:) Kto według Was najlepiej się nadaje?
 
Ja niestety nie [emoji4] powoli ucze sie pozbyc uzaleznienia od telefonu forum i inrernetu [emoji23][emoji16]
Wiem ze jak malutka bedzie to raczej ja sie bede mniej udzielac wszedzie [emoji4] Dagga albo Julianna polecam ;* ale jak bedziecie miec zamkniety to mnie tam tez wcisnijcie zebym miala dostep [emoji16]
 
reklama
Do góry