reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
W tych hcg kazdy dzien jest na wage zlota. Jak mialam 6tys nie lapalam sie na 6 tydzien, zrobilam za 3 dni i juz bylo cos 17 500.
Na pewno wysokość HCG u każdej kobiety to sprawa indywidualna. Tak jak wczoraj pisałam jedna ma w 5 tygodniu 200, a druga 1500. Dlatego te normy mają ogromne przedziały. Liczy się przyrost po 48 h i w tym samym laboratorium, co już każda babeczka tutaj od dawna wie. Ale czasami się zdarza, że nie da się zrobić w tym samym z różnych powodów. Nawet ja nie robiłam w tym samym, dlatego nigdy nawet nie pomyślałam, żeby przyrost badać, zwłaszcza po tylu dniach. Ciekawe jakbym wrzuciła w kalkulatory HCG co by mi wyszło...
 
Na pewno wysokość HCG u każdej kobiety to sprawa indywidualna. Tak jak wczoraj pisałam jedna ma w 5 tygodniu 200, a druga 1500. Dlatego te normy mają ogromne przedziały. Liczy się przyrost po 48 h i w tym samym laboratorium, co już każda babeczka tutaj od dawna wie. Ale czasami się zdarza, że nie da się zrobić w tym samym z różnych powodów. Nawet ja nie robiłam w tym samym, dlatego nigdy nawet nie pomyślałam, żeby przyrost badać, zwłaszcza po tylu dniach. Ciekawe jakbym wrzuciła w kalkulatory HCG co by mi wyszło...

owszem zgodze sie z Toba ale i tak wydaje mi sie ze 5900 na 7t 2d to za malo. rownie dobrze przy tych normach mozna powiedziec ze jestem w 5 tc... bo norma u mnie jest do 7200 na 5 tc
 
Mi juz troche przechodzi. Najbardziej mnie naciaga na wymioty po jakims wysilku spacer itp albo na zapach. Ale jesc juz moge wiecej.
O tak, zapachy najgorsze. Dla mnie katorga najwieksza procz lodowki to kosmetyki- wszelkie mydla szampony balsamy bleeee. Najchetniej trzymalabym sie z daleka zarowno od kuchni jak i lazienki. Tak optymalnie to caly dzien w lozku [emoji7] [emoji7] hehe mozna.sobie pomarzyc.

Ale Ci zazdroszczę ze Ci apetyt wrocil, tez na to czekam
 
owszem zgodze sie z Toba ale i tak wydaje mi sie ze 5900 na 7t 2d to za malo. rownie dobrze przy tych normach mozna powiedziec ze jestem w 5 tc... bo norma u mnie jest do 7200 na 5 tc
Nie myśl, że próbuję na siłę ci wmawiać, że jest wszystko ok. 5900 przy 7+2 wygląda rzeczywiście nieciekawie... Na pewno wszystkie twoje myśli krążą wokół jednego teraz... i wcale się nie dziwię! Życzę spokojnej nocy, przespanej i bez koszmarów. Najważniejsze, że rano masz wizytę.
Kiedy miałaś OM? Długie masz cykle? Testy wyszły przed czy po @? Bardzo bym chciała, żeby było u ciebie wszystko dobrze!
 
O tak, zapachy najgorsze. Dla mnie katorga najwieksza procz lodowki to kosmetyki- wszelkie mydla szampony balsamy bleeee. Najchetniej trzymalabym sie z daleka zarowno od kuchni jak i lazienki. Tak optymalnie to caly dzien w lozku [emoji7] [emoji7] hehe mozna.sobie pomarzyc.

Ale Ci zazdroszczę ze Ci apetyt wrocil, tez na to czekam

Ja wrecz przeciwnie, jestem wagi ciezkiej wiec jesli apetyt wroci to pobije wszystkie rekordy:p
 
reklama
Do góry