reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Więc tak... Już po wizycie Krwiak się zmniejszył trochę Z 1,27x0,79(to było w niedzielę) na 0,96x0,32 mm. Przede wszystkim sprawdził że jest z innej strony Niz pepowina, więc nie powinno to zagrażać ciąży. Dziecko mocno rośnie.. Clay czas wychodzi wiksze niż niby czas od okresu...według Om 7+1,a Z rozmiaru dziś wyszedł 8 tydzień. Ma już 1,65cm (dla. Porównania w niedziela było 0,95cm). Mam dalej odpoczywać. Leki zero stresu.. Tak bynajmniej do kolejnej wizyty 20 września. Zapytałam o lot na wakacje.. Mówił że mógłby mi powiedzieć dzień przed wycieczka jakby zbadał.. Ale mówię wprost czy lepiej nie lecieć nie ryzykować. To mówi ze lepiej nie. Więc lecą moi rodzice. Jestem trochę spokojniejsza. Pokazał mi raczki nóżki. . Niemożliwe :) załączam zdjęcie
 

Załączniki

  • IMG_20180830_190009.jpg
    IMG_20180830_190009.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 88
reklama
Dziewczyny jak myslicie ?jest ok ? mimo mojej bety 5900 wg OM 7t 3d. a wedlug usg 6t.4d ? tak bardzo sie martwie:( beta jest strasznie niska.. jutro znowu ide sprawdzic
 
Dziewczyny jak myslicie ?jest ok ? mimo mojej bety 5900 wg OM 7t 3d. a wedlug usg 6t.4d ? tak bardzo sie martwie:( beta jest strasznie niska.. jutro znowu ide sprawdzic
Moze po prostu miałaś bardzo późno owulacje. Zrób sobie jutro betę i jeśli będzie wzrost prawidłowy to znaczy ze wszystko jest ok:) Kochana ja wiem ze to się łatwo mówi ale najważniejszy jest spokój. Dlatego zrób jutro ta bete a potem po prostu ciesz się ciaza :) trzymam kciuki :)
 
Gratuluje pozytywnych wizyt:)
Ja właśnie szykuje ciasto na urodziny mojego M. Dobrze ze nie mam mdłości ani problemów z zapachami to przynajmniej robię to z ochotą:)
 

Załączniki

  • IMG_20180830_194042.jpg
    IMG_20180830_194042.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 54
No niby tak. W Polsce jest jednak łatwiej o dostep do gina, wszedzie labolatoria gdzie oddasz krew, wyniki w ten sam dzien . Tutaj nie przepisuja duphostanu, nie robia zadnych badan, naturalna selekcja....o zgrozo. Duphaston mama wysyla mi paczką od mojego gina w Polsce. Jakos tak u nas w Polsce jest dużo prywatnych lekarzy, wizyty sa drogie, ale tutaj to koszmar. Jeszcze w dodatku jest dosłownie kilka klinik, wszedzie przynajmmiej 2 godz autem, ja z chorobą lokomocyjną hahahaha maras. Narazie jedyny dowód na to ze jestem w ciąży to test. Nawet krwi nie moge iść zrobić, chociaz jak czytam jak dziewczyny robia te bety itd i sie stresuja to juz sama nie wiem co lepsze. No cóż wybrałam życie na emigracji to teraz mam hahaha
W Polsce inaczej podchodzi się do ciąży. Jak.dla.mnie trochę za bardzo panikarsko. Milion badań leki trzeba czy nie trzeba... Tak na wszelki wypadek. Znowu zagranicą za bardzo olewaja i niech się dzieje co chce aż do porodu... Ja w poprzedniej ciąży prowadzonej zagranicą często byłam w Polsce na kontroli ale nie brałam tych wszystkich profilaktycznych leków jak były potrzebne to oczywiście ale jak mi.profilaktycznie kazali brać aspiryne choć przepływy były dobre to nie widziałam potrzeby jej łykac...
 
@justixx trzymam mocno kciuki za Ciebie. Myślę że wszystko jest ok. To 5900 to nie jest tak bardzo nisko. Mieści się w normach dla 6 tygodnia a tyle właśnie ma Twój dzidziuś. Ale dla spokoju zrobilabym jeszcze jedno badanie jutro. Tylko wzrost nie musi być dwukrotny bo tylko do 6tys podwaja się co 48h. Potem już zwalnia

Idę uśpić córkę. Chłopaki też już w pizamach. A ja padnę pewnie razem z nimi.
 
Bylam... jednym slowem mnie zbyla. zrobila usg. serduszko bije. dzieciatko ma 7 mm
Skoro serduszko bije to jest dobrze... Nie stresuj się niepotrzebnie, ciesz się ciąża i nie myśl o głupiej becie... każde labo ma swoje normy a każda z nas ma swoje własne normy.
 
reklama
Do góry