reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
My z landryna na badania jedziemy.
IMG_20180903_080845.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180903_080845.jpg
    IMG_20180903_080845.jpg
    95 KB · Wyświetleń: 376
My z landryna na badania jedziemy. Zobacz załącznik 894219
Jak ty to zrobiłaś że się tak wcześnie zebralyscie? My dzisiaj musimy do urzędu jechać , póki co mąż zabrał córkę do przedszkola ja uspilam Młodego i się wyszukiwarkami i zjadłam śniadanie i czekam aż się obudzi żeby go przebrać dokarmić i do samochodu. A ty już jedziesz pewnie pięknie wyszykowana a syn odprowadzony do przedszkola .
 
Jak ty to zrobiłaś że się tak wcześnie zebralyscie? My dzisiaj musimy do urzędu jechać , póki co mąż zabrał córkę do przedszkola ja uspilam Młodego i się wyszukiwarkami i zjadłam śniadanie i czekam aż się obudzi żeby go przebrać dokarmić i do samochodu. A ty już jedziesz pewnie pięknie wyszykowana a syn odprowadzony do przedszkola .
Tak młodego już zebrałem i mąż przed 8 przed pracą go zawiozl :)
Ja czy pięknie wyszykowana [emoji23] u brałam się zaczesalam. Zęby umylam. Mój make UP to tylko tusz do rzęs [emoji23]cycek ubrslsm i dawaj [emoji23]
Ale fakt koleżanki śmieją się że mnie jsk ja to robię że mam dobę dwa razy dłuższą
 
Witam[emoji4]Dziewczyny moja młoda ta anioł nie dziecko do momentu gdy zbliża się wieczór. Od około 20/21 do 24 jest strasznie marudna płaczliwa nie chce jeść nie może zasnąć nawet na rękach. Jak zaśnie to zaraz się przebudzi i poplakuje. Wiem ze to nie brzuch ani kolki bo jak dziecko ma kolki to doświadczenie mam po młodym... Słyszałam że to może być skutek cesarskiego cięcia i co za tym idzie jakieś zaburzenia sensoryczne. Ze dzieci na wieczór są podraznione płaczliwe. Czy macie podobna sytuacje i jak sobie z tym radzicie ? ?
 
Witam[emoji4]Dziewczyny moja młoda ta anioł nie dziecko do momentu gdy zbliża się wieczór. Od około 20/21 do 24 jest strasznie marudna płaczliwa nie chce jeść nie może zasnąć nawet na rękach. Jak zaśnie to zaraz się przebudzi i poplakuje. Wiem ze to nie brzuch ani kolki bo jak dziecko ma kolki to doświadczenie mam po młodym... Słyszałam że to może być skutek cesarskiego cięcia i co za tym idzie jakieś zaburzenia sensoryczne. Ze dzieci na wieczór są podraznione płaczliwe. Czy macie podobna sytuacje i jak sobie z tym radzicie ? ?
Ja tak mam. Ale zaburzeń sensorycznych tak szybko nie zdiagnozujesz. Wiem bo Aleks ma zaburzenia i nie do końca wiąże to z cc
 
Witam[emoji4]Dziewczyny moja młoda ta anioł nie dziecko do momentu gdy zbliża się wieczór. Od około 20/21 do 24 jest strasznie marudna płaczliwa nie chce jeść nie może zasnąć nawet na rękach. Jak zaśnie to zaraz się przebudzi i poplakuje. Wiem ze to nie brzuch ani kolki bo jak dziecko ma kolki to doświadczenie mam po młodym... Słyszałam że to może być skutek cesarskiego cięcia i co za tym idzie jakieś zaburzenia sensoryczne. Ze dzieci na wieczór są podraznione płaczliwe. Czy macie podobna sytuacje i jak sobie z tym radzicie ? ?
A jak są zaburzenia si to tylko terapia. Na początku u fuzjoterapeuty który się tym zajmuje u nas w Rzeszowie jest tak na prawdę jedna dziewczyna ktora ma mnóstwo szkoleń z tego zakresu. A potem w domu jak już wiesz jak dziecko stymulować. My już w tym momencie z mlodym w domu pracujemy. Ale to już chwilę widać poprawę
 
reklama
Do góry