reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Byłam u położnej. Mam tętno, czekam do lekarza i usg.

O rany, jak się czujesz?

Dziewczynki, trzymam kciuki za wizyty, dawajcie znać po.

Byłam u lekarza. Nie uwierzycie, ale skończyłam już pełnel 15 tyg.leci mi 16 Szok jak to szybko.
Położna zbadała tętno (niziutkie) na takiej specjalnej machinie. Nie było jeszcze nic słychać, ale widać cyferki. I moje ciśnienie 90/50 po kawie. Szału nie ma. ;)

Ma ktoś statystyki tętna płodu w poszczególnych tygodniach ciąży? Ile powinno być? Niestety nie miałam usg, nie wiem co z łożyskiem, chyba pójdę prywatnie.

Ja mam dzis 15+1;-) wiec jestesmy w podobnym terminie. Ja na 24.02 mam.
 
reklama
Byłam u położnej. Mam tętno, czekam do lekarza i usg.

O rany, jak się czujesz?

Dziewczynki, trzymam kciuki za wizyty, dawajcie znać po.

Byłam u lekarza. Nie uwierzycie, ale skończyłam już pełnel 15 tyg.leci mi 16 Szok jak to szybko.
Położna zbadała tętno (niziutkie) na takiej specjalnej machinie. Nie było jeszcze nic słychać, ale widać cyferki. I moje ciśnienie 90/50 po kawie. Szału nie ma. ;)

Ma ktoś statystyki tętna płodu w poszczególnych tygodniach ciąży? Ile powinno być? Niestety nie miałam usg, nie wiem co z łożyskiem, chyba pójdę prywatnie.
Nie powinno byc ponizej 110 ,ale nie ma podanych norm dla tygodni ciazy, z synem mialam 140 i bylo ok
 
A mi sie ryczec chce caly czas,ze nie poszłam na to rozpoczecie [emoji22] pierwsza klasa. Jeszcze biedak zobaczył jak mdleje i autobus go zabrał[emoji22] mam nadzieję,ze jest dzielny
 
A mi sie ryczec chce caly czas,ze nie poszłam na to rozpoczecie [emoji22] pierwsza klasa. Jeszcze biedak zobaczył jak mdleje i autobus go zabrał[emoji22] mam nadzieję,ze jest dzielny
Musi byc Ci mega przykro ale ciaza niestety ma swoje prawa :( synek jest dzielny i na pewno sobie poradzi!
 
Z tego co piszesz to mądry odpowidzialny chłopak, na pewno zrozumie. Ty wypoczywaj :) i nie zamartwiaj się. Może teściową albo mamę czy szwagierkę poproś żeby Go odebrali:)
On ma ze szkoły autobus o 14 i to wsadza. Mama ,ani teściowa nie maja prawka,a inni w pracy, musze to przeżyć jakoś jeszcze 1,5 h i bedzie
 
reklama
On ma ze szkoły autobus o 14 i to wsadza. Mama ,ani teściowa nie maja prawka,a inni w pracy, musze to przeżyć jakoś jeszcze 1,5 h i bedzie
Na niektóre rzeczy niestety nie mamy wpływu,niestety często jest tak że nasze plany swoją drogą a życie swoją drogą. Wierze, że ci bardzo przykro ale masz bardzo mądrego i zaradnego synka.
 
Do góry