reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
W zasadzie to trudne pytanie. Na pewno jw., czyli rozmiaru 56 nie za dużo. Rozmiaru 68 też na starcie nie polecam kupować, bo raz: nie wiadomo, jak długie urośnie Ci bobo, dwa: nie wiadomo, czy wiosna będzie ciepła, czy zimna. Ja na samym początku używałam głównie pajacyków (najwygodniejsze są te z zatrzaskami na obu nogawkach) - mało wyjściowe :) ale najłatwiejsze w użyciu. Pod to body, a na wierzch na stópki skarpeteczki. Myślę, że minimum 7 sztuk, max 14. I tak trzeba często prać, bo tu kupka, tam ulanie.
Ale wiesz, trudno jest ograniczyć się do parunastu najpotrzebniejszych rzeczy, bo te ubranka są takie śliczne.


Doskonale zdaje sobie z tego sprawę :p Póki co staram się jeszcze nie szaleć z ubrankami, bo kto wie, czy jeszcze nie okaże się, że jednak będzie dziewczynka ;)
 
reklama
Ja od ok 15tyg czuje ruchy. Teraz jestem w 20 i wcale nie są one częstsze i mocniejsze. W której części brzucha czujecie? Bo ja ciągle bardzo nisko.

Co do ubranek to mi każdy mówił żeby kupić malutko rozmiaru 56. Syn urodził się i miał 56cm ale kilka razy dziennie był przebierany a to siusiu a to kupka a to mleczko poleciało (naszczescie nie ulewal) i byłam wkurzona bo prawie codziennie musiałam pranie robić. I chodzić w przyduzych zreczach bo 62 jeszcze na nim wisiało. Teraz mam zamiar kupić trochę więcej.
Czy którejś z was stawia się brzuch? Co to za uczucie??
 
Ja od ok 15tyg czuje ruchy. Teraz jestem w 20 i wcale nie są one częstsze i mocniejsze. W której części brzucha czujecie? Bo ja ciągle bardzo nisko.

Co do ubranek to mi każdy mówił żeby kupić malutko rozmiaru 56. Syn urodził się i miał 56cm ale kilka razy dziennie był przebierany a to siusiu a to kupka a to mleczko poleciało (naszczescie nie ulewal) i byłam wkurzona bo prawie codziennie musiałam pranie robić. I chodzić w przyduzych zreczach bo 62 jeszcze na nim wisiało. Teraz mam zamiar kupić trochę więcej.
Czy którejś z was stawia się brzuch? Co to za uczucie??
Obecnie mi się nie stawia, ale w ciąży z bliźniaczkami miałam z tym problem i przez to od 32tc leżałam w szpitalu praktycznie bez szyjki. Ja to odczuwałam jako takie twardnienie dołu brzucha, często też miałam uczucie jakbym zamiast brzucha miała deskę w środku.
 
Hej :) dołączam do grona lutowych mam. Termin mam na 20.02. Z powodu rwy kulszowej poszłam na L4 i zaczyna mi chyba doskwierać nuda :/ Czy którejś z Was dopiero w drugim trymestrze zaczęły doskwierać dolegliwości typy problemy ze spaniem, średni apetyt, płaczliwość... Zastanawiam się czy to możliwe, że to „tylko hormony” czy zaczyna się coś poważniejszego :errr:
 
Hej :) dołączam do grona lutowych mam. Termin mam na 20.02. Z powodu rwy kulszowej poszłam na L4 i zaczyna mi chyba doskwierać nuda :/ Czy którejś z Was dopiero w drugim trymestrze zaczęły doskwierać dolegliwości typy problemy ze spaniem, średni apetyt, płaczliwość... Zastanawiam się czy to możliwe, że to „tylko hormony” czy zaczyna się coś poważniejszego :errr:
Witaj @Miaaa1984 :) mamy taki sam termin :) już wiesz kto siedzi w brzuszku? To Twoja pierwsza ciąża?
 
Hej Mia - ja mam takie objawy w 2 trymestrze.
Oooo, to mnie trochę pocieszyłaś :) u mnie się zaczęło koło 15 tygodnia i teraz mam prawdziwa sinusoidę. Raz jest znośnie, a raz pół dnia mogę przepłakać bo coś mnie rano wytrąciło z równowagi :frown: W nocy w najlepszym wypadku budzę się kilka razy, w najgorszym budzę się o 3 i nie ma spania. A jak jest u Ciebie? Znasz już płeć? :) na kiedy masz termin?
 
reklama
Do góry