reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Dzięki. Jestem dobrej myśli. W którym tygodniu jestes? Tak, y mnie to byli połówkowe. Ja jestem w 20. I też już fajnie czuje ruchy całej dwójki.
Zaczęłam 19, a dokładnie to 18t1d:) ja na razie takie lekkie kopniaczki i z jednej strony, ale już się tak nie zamartwiam. Jeszcze pewnie jakiś tydzień to będę czuła bombardowanie od środka:laugh2:
Najważniejsze dobre nastawienie:)
 
reklama
@ania_ka87 jak sie czujecie dziewczyny? Spisz cokolwiek czy nie masz kiedy?

Ja juz mam tak serdecznie dosc ciazy... Ledwo zyje, a mam jeszcze pare tygodni do cc :( dola zlapalam, nie dosc ze nic nie moge robic, to jeszcze na nic nie mam ochoty. Szkoda ze nie da sie przespac tego kiepskiego czasu, jak niedźwiedzie zime, szybciej by minelo...
 
@ania_ka87 jak sie czujecie dziewczyny? Spisz cokolwiek czy nie masz kiedy?

Ja juz mam tak serdecznie dosc ciazy... Ledwo zyje, a mam jeszcze pare tygodni do cc :( dola zlapalam, nie dosc ze nic nie moge robic, to jeszcze na nic nie mam ochoty. Szkoda ze nie da sie przespac tego kiepskiego czasu, jak niedźwiedzie zime, szybciej by minelo...

zyje :) jest super ;)
robie wszystko :p tj. dzis z trojka odbieralam najstarszego z przedszkola :D
dziewczynki to aniolki :D grzeczniutkie poki co :D w domu ogarniam bez problemu, nawet w tym tygodniu podlogi umylam, codziennie obiad bez wiekszych problemow ;)
myslalam ze bedzie gorzej 8-)

no tyle tylko ze wstaje wczesniej tj. 7 sie staram i szybko sie uwijam a o 22 oczy mi sie same zamykaja ;) w nocy z reguly razem z moim karmimy kazdy jedna wiec szybko idzie :D jak o 23 -24 sie najedza to potem tak o 4 i juz rano :)
 
a zapomnialam
 

Załączniki

  • 20180913_115617.jpg
    20180913_115617.jpg
    555,4 KB · Wyświetleń: 130
Dziękuję, że pytasz.
Tak, wszystko w porządku. Dostałam dwie dawki co 24 h. Zostałam jeszcze w szpitalu na kroplówkach z magnezem bo wyszedł mi na granicy normy :/
Tez dostawalam dwie kroplowki, kazda 12h. Po tej dawce super sie czulam, nic mnie nie bolalo. W domu biore Mg 4x2 a i tak brzuch sie spina, jednak ta kroplowa byla mega pomocna ;) jutro Cie wypisza?
 
reklama
O mamo! Jakie slodziaki :) super sobie radzicie, podziwiam :) dajesz rade tylko kp (plus odciagniete z butli), czy przeszliscie na mieszane albo samo mm?

karmilismy mieszanie ale od dwoch dni tak malo w cyckach ze dziewczyny nawet nie chca chwytac piersi bo tak licho leci wiec jedziemy wlasciwie na samej butli ;) na bebilonie :) w szpitalu tez dawali bebilon, wlasciwie juz zaraz po porodzie powiedzieli czy jest sens zebym w ogole karmila skoro biorac pod uwage moja sytuacje w domu tj. dzieci to i tak nie bede w stanie karmic no ale cos tam wypily, najwazniejsze ze siare wypily ;)
 
Do góry