reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny ogólnie Wam odpiszę. Ona się budzi i awanturuje i nie może biedna zasnąć nawet jak chce...nie mam chyba jeszcze serca Ją przymuszać do spania na siłę... narazie jakoś wytrzymuję [emoji85]
Ona sie budzi z przyzwyczajenia nie głodu mama musi ja nauczyć ze w nocy sie śpi a nie jje. Od 6 mż dziecko nie potrzebuję jeść noca 10-12 w nocy spokojnie wytrzyma ( Marcelina i 14 potrafi ) .
Jeść nie potrzebuję ale budzic i tak sie może bo zaburzenia snu to inna bajka. No i przytulanie do cycka to tez co innego moj stary ma 35 lat a nadal to lubi :)
Jak cos posnanowisz bądź konsekwentna.
 
Ostatnia edycja:
Abuela? :)
Super pic
IMG-20180925-WA0008.jpg
 

Załączniki

  • IMG-20180925-WA0008.jpg
    IMG-20180925-WA0008.jpg
    137,6 KB · Wyświetleń: 468
Super! Bardzo się cieszę! Najważniejsze, ze się udało! Nie ważne jak i za którym razem! [emoji173]️[emoji1320]
Nie. Raz zje, raz nie zje. Niekiedy zje z takim smakiem i wciąga przez jedna dziurkę od nosa a niekiedy pluje i płacze. Nie wiem od czego to jest zależne. Przedwczoraj normalnie zjadła i namawiać jej bie musiałam a wczoraj podałam jej posmakowała od razu płacz. Zabrałam butle uspokoiła się znów podałam posmakowała i awantura. Dałam jej moje 3 minuty i wciągnęła 100 ml.
No to temperamentna cora rośnie :)
W końcu się pewnie przyzwyczai.
 
reklama
Do góry