reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

reklama
Otulacz mam do fotelika mam ten z milutkiej, na jesień czy ciepłe zimowe dni jak będą[emoji848] A śpiwór taki ciepły z dziurami na pasy mam i od wózka i kupiłam z futerkiem, niby regulowany 4w1 z sensillo. Moze być i na bobasa i większe dziecko... się zobaczy [emoji106]


Ja kupiłam ten z hevea, drugi jak... nooo drogi [emoji23], ale liczę, że sie sprawdzi. Tej drugiej firmy nawet nie znam [emoji848]



Ja mam tylko prześcieradła i organizer z boku łóżka. Młody będzie spał w rożku, a pózniej w śpiworku [emoji5][emoji106]
Dita a ten otulacz jest z jakimś wypełnieniem? Bo właśnie czegoś takiego szukam. Spiworek do gondoli już mam ale będę też dużo jeździła z małym autem, choćby zawieźć córkę do przedszkola. Zamówiłam coś na takiej zasadzie z innej firmy ale czekam już miesiąc i babka kręci dalej więc napisałam jej że dziękuję i teraz na szybko szukam czegoś podobnego.
 
Dziewczyny gdzie kupowalyscie otulacze/spiworki do fotelika?
Kupiłam używany śpiworek do fotelika, który nada się też do wózka, na olx. Jest handmade, szyty przez kogoś, z żadnej szczególnej firmy.
20180828_145753.jpg

Dziewczyny, kupuje materacyk i waham sie miedzy dwoma firmami - Havea a Fiki Miki. Znacie moze jakies opinie na ich temat?
Ja mam lateksowo-kokosowy z hevea. Ale nie wczytywałam się jakoś szczególnie w opinie o firmach. Bardziej o rodzajach materacy.

Dziewczyny gdzie kupowałyscie pościel do łóżeczka?
Prześcieradła, podkład nieprzemakalny, rożek na hubiworld. Śpiworek do spania dostałam :) nic więcej nie kupuję.
 

Załączniki

  • 20180828_145753.jpg
    20180828_145753.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 101
Otulacz mam do fotelika mam ten z milutkiej, na jesień czy ciepłe zimowe dni jak będą[emoji848] A śpiwór taki ciepły z dziurami na pasy mam i od wózka i kupiłam z futerkiem, niby regulowany 4w1 z sensillo. Moze być i na bobasa i większe dziecko... się zobaczy [emoji106]


Ja kupiłam ten z hevea, drugi jak... nooo drogi [emoji23], ale liczę, że sie sprawdzi. Tej drugiej firmy nawet nie znam [emoji848]



Ja mam tylko prześcieradła i organizer z boku łóżka. Młody będzie spał w rożku, a pózniej w śpiworku [emoji5][emoji106]

Właśnie się zastanawiam nad tym organizerem [emoji848] nie wiem czy, aż tak będzie potrzebny... planuje koszyczek kupić i tam wszystko trzymać do przewijania a drugi do kąpielowych rzeczy
 
Dziewczyny gdzie kupowalyscie otulacze/spiworki do fotelika?
Ja kupiłam taki jak na zdj tylko w innej kolorystyce na allegro ok. 100 zł kosztował, ale nie pamiętam jak się sprzedawca nazywał...
Dziś zamówiliśmy wózek i fotelik (ma być za ok 3 tyg) i na tym kończę wyprawkę. Chyba już mamy wszystko. Zostaje czekanie:)
 

Załączniki

  • Screenshot_20181006-124916.png
    Screenshot_20181006-124916.png
    272,7 KB · Wyświetleń: 85
Dita a ten otulacz jest z jakimś wypełnieniem? Bo właśnie czegoś takiego szukam. Spiworek do gondoli już mam ale będę też dużo jeździła z małym autem, choćby zawieźć córkę do przedszkola. Zamówiłam coś na takiej zasadzie z innej firmy ale czekam już miesiąc i babka kręci dalej więc napisałam jej że dziękuję i teraz na szybko szukam czegoś podobnego.

Nie, wydaje mi się, że to bardziej na jesień i wiosnę, ewentualnie można bobasa cieplej pod spod ubrać.. to jest minky j bawełna z drugiej chyba, choć w dotyku nie jest cienkie, raczej grubszy kocyk?
Bo na zimie mam ciepły....
Zreszta ten otulacz ma być tylko z domu do auta, i z auta np.na szczepienie [emoji28]albo do siostry czy cos w tym stylu...

Kupiłam używany śpiworek do fotelika, który nada się też do wózka, na olx. Jest handmade, szyty przez kogoś, z żadnej szczególnej firmy.
Zobacz załącznik 904915


Ja mam lateksowo-kokosowy z hevea. Ale nie wczytywałam się jakoś szczególnie w opinie o firmach. Bardziej o rodzajach materacy.


Prześcieradła, podkład nieprzemakalny, rożek na hubiworld. Śpiworek do spania dostałam [emoji4] nic więcej nie kupuję.

A ten otulacz ze zdjęcia twój- jest ocieplony? Czy tak jak mój ma minky i z drugiej strony bawełnę? Nie jest cienki, ale czy ma wypełnienie? Tak z ciekawości pytam czy rożni sie od mojego [emoji848]
A materac tez mam lateksowo-kokosowy z hevea[emoji5][emoji106]
 
A ten otulacz ze zdjęcia twój- jest ocieplony? Czy tak jak mój ma minky i z drugiej strony bawełnę? Nie jest cienki, ale czy ma wypełnienie? Tak z ciekawości pytam czy rożni sie od mojego [emoji848]
A materac tez mam lateksowo-kokosowy z hevea[emoji5][emoji106]
Kurczaki, w sumie to nie wiem :( Nie pomyślałam o tym i nie zapytałam. Jak uznam, że jest za cienki to najwyżej narzucę jeszcze kocyk na górę na ten moment przejścia do auta. Chyba wtedy będzie ok...

Muszę pochwalić męża. Zrobił kołyskę. Z pomocą kolegi, bo nie zna się na stolarce, ale zrobił :) Jest super :D
20181006_154720.jpg
 

Załączniki

  • 20181006_154720.jpg
    20181006_154720.jpg
    981,4 KB · Wyświetleń: 490
reklama
Kurczaki, w sumie to nie wiem :( Nie pomyślałam o tym i nie zapytałam. Jak uznam, że jest za cienki to najwyżej narzucę jeszcze kocyk na górę na ten moment przejścia do auta. Chyba wtedy będzie ok...

Muszę pochwalić męża. Zrobił kołyskę. Z pomocą kolegi, bo nie zna się na stolarce, ale zrobił :) Jest super :D
Zobacz załącznik 904980

Piękna ;)
 
Do góry