reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Oj tam oj tam. Z chihuahułą też mówił,że na spacery nie będzie chodził [emoji6] [emoji2]

Hahahahahaha nie wiem właśnie czy chihuahua, wózek i wzorzysta torba to już dla niego nie za dużo [emoji23]
W końcu on jest raperem budzi budzić respekt na dzielni hahahahahaha [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]


Boże dziewczyny czuje się jak przed okresem , mam takie wrażenie rozpulchnionej, napęczniałej macicy [emoji23]
 
reklama
Hahahahahaha nie wiem właśnie czy chihuahua, wózek i wzorzysta torba to już dla niego nie za dużo [emoji23]
W końcu on jest raperem budzi budzić respekt na dzielni hahahahahaha [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]


Boże dziewczyny czuje się jak przed okresem , mam takie wrażenie rozpulchnionej, napęczniałej macicy [emoji23]
Rzeczywiście to by mogło być dla niego za dużo. [emoji23] [emoji23]

Co do macicy to może się ostro przygotowuje. Mnie boli jak na okres. Mam wrażenie jak bym za chwilę miała @ dostać.
 
Rzeczywiście to by mogło być dla niego za dużo. [emoji23] [emoji23]

Co do macicy to może się ostro przygotowuje. Mnie boli jak na okres. Mam wrażenie jak bym za chwilę miała @ dostać.

Dokładnie ja się taka napuchnięta i obolała czuje dokładnie jak przed okresem. Ale ja mam już tak 3 dni [emoji23]
 
Hahahahahaha nie wiem właśnie czy chihuahua, wózek i wzorzysta torba to już dla niego nie za dużo [emoji23]
W końcu on jest raperem budzi budzić respekt na dzielni hahahahahaha [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]


Boże dziewczyny czuje się jak przed okresem , mam takie wrażenie rozpulchnionej, napęczniałej macicy [emoji23]
Zaczyna sie rozkrecac!
Ogarnelas sobie ten olej rycynowy czy wiesiolka?
 
Dziewczyny jestem zażenowana...
Wyrzucili mnie z Intermarche w którym robię zakupy niemal codziennie.Ledwo przesLam przez wejście to ochroniarz kazał mi opuścić sklep, bo mam pod wózkiem torbę (reklamówkę) i chleb z innego sklepu (piekarni)

Jestem tak zszokowana, że nie mogę się uspokoić!
 
reklama
Dziewczyny jestem zażenowana...
Wyrzucili mnie z Intermarche w którym robię zakupy niemal codziennie.Ledwo przesLam przez wejście to ochroniarz kazał mi opuścić sklep, bo mam pod wózkiem torbę (reklamówkę) i chleb z innego sklepu (piekarni)

Jestem tak zszokowana, że nie mogę się uspokoić!
Żartujesz?! Nie spotkałam się z tym żeby kogoś wyrzucili ze sklepu przez inne zakupy... Zwłaszcza, że miałaś je pod wózkiem a nie w ręce... Szok...
 
Do góry