reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@Olk@24 Niunia wynik w zarodkach mialysmy prawie taki sam.
Ja po 4 transferach raz miałam tylko cb i to bardzo krótko... teraz przed drugą stymulacja byłam Olcia jak sama wiesz u Pasnika i dał mi zalecenia - immunosupresja po uzyskaniu zarodków.
Gin namawiał mnie jednak na transfer swiezaka, mąż też.
Nie chciałam podejść do tego transferu a zobacz - udało się.
Na razie jestem w ciąży ;-)
A bynajmniej baaaaardzo mocno w to wierzę:-)
Ja nie chcę już ryzykować mimo wzytsko , wole przejść przez tą immunoptesje...
 
Dziewczyny czy któraś z was ma może numer do wujka Jarka ? Potrzebuje się z nim pilnie skontaktować a nie odposij mi na maila... :(
Chyba że wy wiecie i możecie mi pomoc...
Czy podczas tych badań immunologicznych typu właśnie Kiry , cariotypy , allo mlr można być na antykoncepcji ?
 

Lafantynko dzis przyszedl moj doppler i udalo sie znalezc serduszko, ale latwo nie bylo przeczesywalam kazdy centymetr okolicy lonowej i za pierwszym razem sie udalo po paru minitach, pozniej jak mojemu chcialam pokazac to nie znalazlam, a teraz tez troche sie napocilam zeby znalezc ten dzwiek stukajacego pociagu wiec jakby co to sie nie stresuj bo u mnie latwo nie bylo juz mialam sie poddac. I koniecznie z oliwka bo bez bulo trudniej.
 
reklama
Dziewczynki melduje ze u synusia wszystko dobrze!!!! [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ Rany tak się cieszę! Jupiiiii!!:D Dziś miałam to usg prenatalne, doktorek dokładnie obejrzał bejbika i nie dojrzał najmniejszej nieprawidłowości! Ehhh kamień z serca! Zdjęcia dostałam na płycie wiec jak mąż wroci to przerzuci mi z kompa na tel to się pochwale:D dla świetego spokoju oddałam jeszcze krew na papa ale mysle ze to już tylko formalność.
A pozatym to cały dzień z teściowa! Kobieta wulkan! Zagada człowieka na smierć o_O

Tak sie ciesze! Swietna wiadomosc [emoji173]️[emoji173]️
 
Do góry