reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Pytanko, mówiły ie już o ciąży rodzinie? My jeszcze nie. Zastanawiam się jak powiedzieć synkowi. Bardzo chciał mieć rodzeństwo. Może zdj z usg? Jak Wy poinformowałyscie dzieci? Ciekawa jestem reakcji.
 
reklama
Pytanko, mówiły ie już o ciąży rodzinie? My jeszcze nie. Zastanawiam się jak powiedzieć synkowi. Bardzo chciał mieć rodzeństwo. Może zdj z usg? Jak Wy poinformowałyscie dzieci? Ciekawa jestem reakcji.
ja zamierzam powiedziec synkowi w pon po wizycie :) ogladalam z nim ostatnio jego zdjecia z usg i mowie do niego wiesz co to? a on ze tak to ja w brzuszku mamy :) wiec mam plan zeby mu pokazac zdjecie poniedzialkowe i mam nadzieje ze zalapie o co chodzi :) juz sie nie moge doczekac!
 
a jesli chodzi o powiadomienie dziadkow to mysle ze nie zdazymy dobrze wejsc do nich do domu a synek juz wszystkim powie haha :D a niech mowi!:) badzo czeka na rodzenstwo:)
 
ja zamierzam powiedz synkowi w pon po wizycie :) ogladalam z nim ostatnio jego zdjecia z usg i mowie do niego wiesz co to? a on ze tak to ja w brzuszku mamy :) wiec mam plan zeby mu pokazac zdjecie poniedzialkowe i mam nadzieje ze zalapie o co chodzi :) juz sie nie moge doczekac!
Jeśli mogę wiedzieć ile ma lat? Ja też tak chcę zrobić. Wczoraj się go pytam, czy chce mieć tylko brata czy może być siostra, jak zaczął wariowac, że o siostrze nie ma mowy. Więc tłumaczę mu powoli... Tłumacze i tłumacze... A on "No dobra, może być siostra, ale potem brat". On sam od 4 miesięcy mówi że chce mieć brata.
 
reklama
Jeśli mogę wiedzieć ile ma lat? Ja też tak chcę zrobić. Wczoraj się go pytam, czy chce mieć tylko brata czy może być siostra, jak zaczął wariowac, że o siostrze nie ma mowy. Więc tłumaczę mu powoli... Tłumacze i tłumacze... A on "No dobra, może być siostra, ale potem brat". On sam od 4 miesięcy mówi że chce mieć brata.
moj ma 6 lat :) chce siostre:) brat nie wchodzi w gre:p
 
Do góry