reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nie wolno Ci sie poddać! Walczymy o marzenia. Wiem,ze bywa ciezko,ale chwila odpoczynku i probujemy dalej.
Jak bedziesz potrzebowala wsparcia to na bb zawsze dobre slowo dostaniesz..
ja tez mam 1 zarodeczek 6dniowy
(z 3,ktore byly w 3 dobie) z 1 stumulacji wiec gdzies z tylu głowy mam ze będą kolejne potrzebne,mimo kiepskich rezultatow będę próbować dopoki amh nie spadnie do 0.1.
Dasz rade kochana:*
poza tym czekamy na Twoją pozytywna bete w piatek:) testujesz?
Dziękuję kochana. Tylko mi z 4 stymulacji nic się nie udaje zamrozić. Co najwyżej zostaje 1 zarodek (na 4 stymulacje w sumie miałam 2 blastocysty i 1 trzydniowiec). To jest główny problem. Ale czekam z cichą nadzieją co jeszcze będzie dalej z moim zarodkiem w brzuszku. Planuję betować w przyszłą środę. Dzisiaj 3 dpt, to chyba w piąte będzie za szybko. Przepraszam, ale już się pogubiłam, a ten jeden zarodeczek będziesz miała dopiero podany, czy już jest z Tobą?
 
Kir genotyp
Cariotypy
Ana 1 ana1 asa
Cytokiny th1/ th2
Test CBA
Tromboflilie wrodzona
Homocysteine

No i oczywiście wszystkie te " podstawowe "
I jak na razie oprócz cariotypow i kirow ( nie były jeszcze analizowane ) wszystko ok...
Zastanawiam się jeszcze nad badaniami allo mlr ,
A Ty jakie robiłaś ?
Ja zrobilam
PC antygenom lozyska
PC ATPO przeciw peroksydazie tarczycoweTSH
ANA PC przeciw jadrowe
PC antykardiolipinowe
PC antyfosfolipidowe

Podobny to pakiet immunologicznej który powinien wystarczyć mi wszystkie wyniki wyszły świetnie tylko antykardiolipinonowe wynik wątpliwy. Mam zamiar właśnie zrobić jeszcze te KIR
 
Właśnie nie,:( też nikt na to nie wpadł :( myślisz że powinien badania zrobi?
Powinni go przeleczyć flukonazolem i metronizolem, nic mu się nie stanie ;)U mnie infekcje na pewien czss odpusciły po takim leczeniu, a niestety u mężczyzns bakterie mogà bytować a u nas szkody robić. Teraz też miałam infekcjr wyleczyłam i podkusiło mnie kochać siè i od razu zapalenie pècherza. Jagoda dobry gin przy przewlekłych infekcjach powinien 2 osoby leczyć.
 
Dziewczyny, mam pytanie. Ogólnie to nie mam już nadziei, ale miałam już jeden dziwny przypadek, kiedy to beta była bardzo niska po transferze, kazali odstawić leki, a potem beta nagle ruszyla i było serduszko, więc mam teraz wątpliwości. Wtedy poroniłam.

W poniedziałek 14dpt dwóch blastek Beta 3012, w czwartek 7872, a na usg 2 małe pęcherzyki. W sobote krwawienie, mocne. Dziś na usg już tylko jeden pęcherzyk, u mnie ich nie mierzą więc nie wiem czy urósł czy nie, ale wg terminu byłby to 5+6. Czy zarodek musiałby już być widoczny? Beta za to wzrosła od czwartku bardzo nieznacznie, kazali mi odstawić leki i za 2 tyg kontrola bety czy leci w dół. Ja nie do końca wiem jak to jest, ale na chłopski rozum, jeśli były dwa pęcherzyki i w sobote jeden się ewakułował, to beta mogłaby przez to spaść a potem rosnąć normalnie w związku z tym, że ten drugi tam został? Nie chciałabym powtórki z rozrywki, żeby za 2 tyg się nie okazało, że coś tam jednak jest, a ja bez progesteronu...
 
reklama
Dziewczyny, mam pytanie. Ogólnie to nie mam już nadziei, ale miałam już jeden dziwny przypadek, kiedy to beta była bardzo niska po transferze, kazali odstawić leki, a potem beta nagle ruszyla i było serduszko, więc mam teraz wątpliwości. Wtedy poroniłam.

W poniedziałek 14dpt dwóch blastek Beta 3012, w czwartek 7872, a na usg 2 małe pęcherzyki. W sobote krwawienie, mocne. Dziś na usg już tylko jeden pęcherzyk, u mnie ich nie mierzą więc nie wiem czy urósł czy nie, ale wg terminu byłby to 5+6. Czy zarodek musiałby już być widoczny? Beta za to wzrosła od czwartku bardzo nieznacznie, kazali mi odstawić leki i za 2 tyg kontrola bety czy leci w dół. Ja nie do końca wiem jak to jest, ale na chłopski rozum, jeśli były dwa pęcherzyki i w sobote jeden się ewakułował, to beta mogłaby przez to spaść a potem rosnąć normalnie w związku z tym, że ten drugi tam został? Nie chciałabym powtórki z rozrywki, żeby za 2 tyg się nie okazało, że coś tam jednak jest, a ja bez progesteronu...
Kiedy ostatnio powtarzałas bete? Według mnie to co piszesz jest logiczne, nie odstawiałabym lekow. Skontrolowałbym bete 2x co dwa dni.
 
Do góry