reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Ja tak samo, mówię ze nie chce więcej dzieci, a chce wszystko zostawiać. Jednak ostatnio naszła mnie mysl, ze mam za dużo ubranek, generalnie ubrałabym i chłopca i dziewczynke. Wiec będę chciała oddać trochę dla potrzebujących do jakiejś organizacji. Ostatnio dostaliśmy do skrzynki ulotkę, ze za dwa dni mozna wystawić rzeczy przed dom w workach, jednak to był dla mnie za krotki czas i nie zdazylam ogarnac tego. Ale jeśli mała będzie spokojniejsza któregoś dnia to się tym zajmę.
Lepiej oddać jakiejś potrzebującej rodzinie jesli taka znasz, bo z tych worków to idzie na sprzedaż a nie bezpośrednio do rodzin.
 
reklama
reklama
Do góry