reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po cesarce?

Hej.Jestem po 3 cesarkach,ostatnia 4 miesiące temu i myślę nad następną ciążą,ale boję się pęknięcia macicy.
Ja jestem po 4cc. Teraz minoe 4 mc od 4cc
...na poczatku przyszlego roku starania o 5 ciaze. Teraz 4 + cc to juz nie problem dla lekarzy. Ale najlepiej skonsultowac z lekarzem. Mi synek zmarl bo byl chory zaraz po cc. Wiec moja lekarka powiedziala ze najlepiej rok a minimum 6 mc ....wiec ustalilysmy ze tak 9-10 mc mozemy strtowac....oczywiscie jeatem po kontroli
 
reklama
Ja jestem po 4cc. Teraz minoe 4 mc od 4cc
...na poczatku przyszlego roku starania o 5 ciaze. Teraz 4 + cc to juz nie problem dla lekarzy. Ale najlepiej skonsultowac z lekarzem. Mi synek zmarl bo byl chory zaraz po cc. Wiec moja lekarka powiedziala ze najlepiej rok a minimum 6 mc ....wiec ustalilysmy ze tak 9-10 mc mozemy strtowac....oczywiscie jeatem po kontroli

ja jestem po 3 w tym po ostatniej ciazy blizniaczej i lekarz delikatnie dal mi do zrozumienia ze chyba juz dosc tych cesarek...8-)
 
W druga zaszlam pol roku po pierwszej a w blizniacza dokladnie rok i miesiac po drugiej cesarce :D nic sie w zadnym wypadku z blizna nie dzialo a robilam wszystko do konca normalnie ;) ciaze bezproblemowe :)
Ja właśnie jestem pół roku po cc synek odszedł w 25t poród przedwczesny teraz mam wizyte 6go I zastanawiam się czy dostanę zgodę tak bardzo bym. Chciała lekarz kazał zgłosić się po pół roku na posiew I cytologia I z wynikami badan
 
U mnie też będzie mała różnica. Termin na 19 marzec. 18 miesięcy między porodami. Pierwsze cięcie po akcji, i co dalej jeszcze nie wiadomo, ale raczej cięcie, bo za krótka przerwa.
 
reklama
Do góry