reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

@Biegi93 jejku, to jest straszne.. nie wiem jak bym to udźwignela. ale dokładnie, miejmy nadzieję że już na naszej grupie nic złego się nie stanie żadnej z nas :)
No ta akcja wczoraj rozgrywała się cały dzień bo pojechała rodzic dopiero o 17. Płacząca mama, mąż, co chwile usg, słuchanie serca dziecka. Najgorszy był moment jak serce jeszcze biło a ruchów już nie czuła bo było tak mało wód. Naprawdę mam traumę okropna po tej sytuacji.
 
reklama
Któraś ostatnio pisała że ma połowkowe 13.12? Czy mi się coś pomyliło? Bo mam zmienioną datę i też będę miała 13 właśnie [emoji16]
 
Mamusie macie problem z bezsennościa w ciazy? No kurcze nie mogę spać ehhh. Całymi wieczorami chodzę po domu albo siku. Jestem w 16 tygodniu ciąży. Jeść też jakoś nie mogę bo non stop mi się odbija. W pierwszej ciąży jadłam jak najęta a teraz? Czy to normalne? Miała któraś z tak?
 
Rudbekia.. ja też niczego nie zjem dużo, bo zaraz czuję się pełna i mnie mdli po każdym jedzeniu 2 godziny.. schudłam 2 kilo w I trym, a teraz wróciłam do stałej wagi.. brzuch mam wielki, jak na ten miesiąc, a waga w miejscu.. ludzie pytają mnie, kiedy poród.. w przedszkolu Panie mówią mojej Neli, że zaraz będzie miała rodzeństwo,a jak mówię, że do końcówki kwietnia jeszcze daleko to wszyscy przerażeni... ale w poprzedniej ciąży miałam tak samo
w ogóle dziwię się Wam wszystkim, które narzekacie na małe brzuchy.. ja miałam w 39 tc poprzednio tak wielki brzuch, że w nic go nie umiałam zmieścić... nawet w ciuchy ciążowe! chodziłam cąły czas w tunice od mojej mamy - rozmiar 53! i jednym meeeeeeeeeeeega rozciągliwym podkoszulku na zmianę.. jak musiałam wyjść z domu to mi się płakać chciało, bo ludzie tak się na mnie gapili.. ktoś zapytał nawet, czy mam bliźniaki ! no wyglądałam w tej tunice, jak chodzący namiot

już teraz mnie skóra swędzi okropnie w niektóre dni, a wiem, co będzie się działo później.. spać nie mogłam niekiedy przez ten świąd... teraz już smaruje brzucha: masłem do ciała i masłem shea z nacomi, oliwką BioOil, olejkiem arganowym, a na napad świądu najlepiej pomagają mi lekkie balsamy i obecnie mam Mum z tołpy - wchłania się od razu i najszybciej łagodzi świąd u mnie

ale szczerze mam w nosie brzucha :D ważne, żeby dziecko było zdrowe
chociaż , jak znów mi tak urośnie i będę musiała chodzić po Nelę do przedszkola to znów mi się będzie płakać chciało :confused2:
 
Ja w pierwszej ciazy leżałam na patologii ciazy prawie dwa miesiace aż do porodu. I tez się naoglądałam, człowiek nawet nie jest świadomy jakie tragedie przechodzą kobiety. Tez byłam świadkiem jak przywieźli kobietę W 9 miesiącu ciazy, bo nie czuła ruchów. Musiała rodzic nieżywe dziecko. Także w tej ciazy bardziej się boje i stresuje.
 
Rudbekia.. ja też niczego nie zjem dużo, bo zaraz czuję się pełna i mnie mdli po każdym jedzeniu 2 godziny.. schudłam 2 kilo w I trym, a teraz wróciłam do stałej wagi.. brzuch mam wielki, jak na ten miesiąc, a waga w miejscu.. ludzie pytają mnie, kiedy poród.. w przedszkolu Panie mówią mojej Neli, że zaraz będzie miała rodzeństwo,a jak mówię, że do końcówki kwietnia jeszcze daleko to wszyscy przerażeni... ale w poprzedniej ciąży miałam tak samo
w ogóle dziwię się Wam wszystkim, które narzekacie na małe brzuchy.. ja miałam w 39 tc poprzednio tak wielki brzuch, że w nic go nie umiałam zmieścić... nawet w ciuchy ciążowe! chodziłam cąły czas w tunice od mojej mamy - rozmiar 53! i jednym meeeeeeeeeeeega rozciągliwym podkoszulku na zmianę.. jak musiałam wyjść z domu to mi się płakać chciało, bo ludzie tak się na mnie gapili.. ktoś zapytał nawet, czy mam bliźniaki ! no wyglądałam w tej tunice, jak chodzący namiot

już teraz mnie skóra swędzi okropnie w niektóre dni, a wiem, co będzie się działo później.. spać nie mogłam niekiedy przez ten świąd... teraz już smaruje brzucha: masłem do ciała i masłem shea z nacomi, oliwką BioOil, olejkiem arganowym, a na napad świądu najlepiej pomagają mi lekkie balsamy i obecnie mam Mum z tołpy - wchłania się od razu i najszybciej łagodzi świąd u mnie

ale szczerze mam w nosie brzucha :D ważne, żeby dziecko było zdrowe
chociaż , jak znów mi tak urośnie i będę musiała chodzić po Nelę do przedszkola to znów mi się będzie płakać chciało :confused2:


No kochana daj piątkę, brzuch mam wielki a waga stoi a jeść nie mogę. Badania super a brzuch hmmm. We wcześniejszej ciąży każdy mi mówił że będą bliźniaki a to córka 4200. Ale brak snu mnie dobija, nie miałam tak wcześniej . Tym bardziej że spać uwielbiam
 
Dziewczyny czy tez tak macie, że jak idziecie na dłuższy spacer to macie majtki całe mokre?. Przepraszam za stwierdzenie, ale normalnie jestem w szoku. Wczesniej owszem miałam zwiększony śluz ale po tym spacerze to normalnie mokro było.
 
reklama
Dziewczyny czy tez tak macie, że jak idziecie na dłuższy spacer to macie majtki całe mokre?. Przepraszam za stwierdzenie, ale normalnie jestem w szoku. Wczesniej owszem miałam zwiększony śluz ale po tym spacerze to normalnie mokro było.

Nie, jeżeli o mnie chodzi to bardziej sucho mam niż mokro .
 
Do góry