reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Mam to samo..... też nad ranem latam....dzien dobry.... u mnie piękna pogoda zapowiada się[emoji4]
Mimo wczesnej pobudki - dzień dobry! [emoji4] mogę sobie tylko wyobrazić piękna pogodę bo w Polsce ostatnio szaro i buro. No ale i tak nie ma co narzekać, bo całkiem łaskawa pogoda się kreowała do niedawna jak na ten klimat [emoji6]
 
Witam sie i ja :)
Jade wlasnie na krzywa cukrowa :( stwierdzilam, ze bede miec juz za soba. Diabetologa mam na 5.12 dopiero ale juz będę wiedziala na czyn stoje. Chociaz gin mi powiedzial ze jak juz raz mialam wynik powyżej 92 to kwalifikuje sie do cukrzycy ciazowej bez wzgledu na kolejne wyniki więc dieta mnie czeka.
 
reklama
Witam sie i ja :)
Jade wlasnie na krzywa cukrowa :( stwierdzilam, ze bede miec juz za soba. Diabetologa mam na 5.12 dopiero ale juz będę wiedziala na czyn stoje. Chociaz gin mi powiedzial ze jak juz raz mialam wynik powyżej 92 to kwalifikuje sie do cukrzycy ciazowej bez wzgledu na kolejne wyniki więc dieta mnie czeka.
Kibicuję! Też mam już wskazania na krzywą i zbiorę się w przyszłym tygodniu. Bądź dzielna! Niech moc będzie z Tobą [emoji6]

Jeśli dziś każdy z 3 wyników wyjdzie dobrze to wg wytycznych cukrzyca nie będzie stwierdzona (tak mi wczoraj lekarz tłumaczył).. ale jeśli chocby ten na czczo za wysoki to wiadomo [emoji17]
Próbuję sobie tłumaczyć, że taka dieta tylko na zdrowie wyjdzie [emoji6]
 
Do góry