reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
ja we wtorek mam zwykłą wizytę

uświadomiłyście, ile rzeczy muszę sobie przemyśleć przed porodem
ale jeszcze nie teraz ;)

dziś zamawiam prezenty na mikołaja.. juhu!
 
Reese jesteś z huty? Ja tak, tyle ze aktualnie w uk mieszkam :) może kiedyś uda się na kawę umówić ;)

Ja tez jutro mam wizytę o 2.30pm mojego czasu. Z jednej strony się martwię z drugiej staram się wybić ze łba te durne myśli (jakiś taki ciężki dzień mam dziś...)

Tu w uk dają jakies darmowizny ale kiedyś było tego więcej.
 
Dzień dobry! Trzymam kciuki za wszystkie wizyty dzisiejszego dnia, zapowiada się ekscytujący tydzień ja polowkowe mam dopiero w piątek. U kogo już śnieg? U nas pewnie spadnie dopiero za 2 miesiące [emoji14] Miłego dnia :)
 
Dzień dobry

Ja jeszcze w pracy. Ostatnia godzina i do domu. Zapowiada się ciężki ale pełen wrażeń dzień :) mam nadziej me ze uda mi się zasnąć choć na chwile ;)

U nas przymrozek tylko. Śnieg nie wiadomo czy spadnie tego roku.
 
Dzień dobry [emoji4] kciuki za wizytujace [emoji110] u nas dzisiaj ma sypać śnieg więc czekam z niecierpliwością [emoji16] w szpitalu w którym rodziłam dostaje się paczkę pampersow i niebieskie pudełko, zobaczymy jak będzie teraz
 
Dziewczyny kciuki za wizytujące w tym tygodniu :):)
Ja mam jutro wizytę, ale taka zwykłą. I dobrze, bo ostatnimi czasy nie czuje się jak w ciąży. :pObjawy przeszły, brzuszek mały, a młody już sama nie wiem czy się rusza czy nie. Czuje coś ale co 2-4 dni? Jakieś pojedyncze stuknięcia. U nas dzisiaj rano przysypało jak cukrem pudrem. Magicznie :oops:
 
Dzień dobry w poniedziałek :)

Kciuki za wszystkie dzisiejsze wozyty. Czekamy na piękne fotki maluszków i same dobre wieści [emoji813]

U nas też ma nibu padać, rolety podnosiłam z nadzieją, ze juz cos spadło [emoji14] jeśli dzisiaj bedzie snieg, to piszemy z córką list do Mikołaja :D
 
Cześć dziewczyny :) U mnie poprawa samopoczucia, prawie pozbyłam się przeziębienia i mogę w miarę funkcjonować. Niestety zbytnio nie mogę szaleć bo zaraz dostaję zadyszki i sapię jak stary dziad. Nie wiem co będzie później jak już brzuszek bardzo urośnie bo z tego co doktorka mówiła to ma być gorzej z oddychaniem, także ja już czekam na tą zimę żeby szybko przyszła i szybko poszła :)
A co do świąt i zimy to właśnie u nas prószy śnieg i robi się biało!

Tak poczytałam Wasze posty o porodach i trochę się przeraziłam i zaczęłam coraz bardziej o tym myśleć. Pierwszy poród, więc człowiek nie wie co go może czekać.

@Heda możesz podać przepis na tą miksturę :) Lubię takie domowe eliksiry!

Dzień dobry [emoji4] kciuki za wizytujace [emoji110] u nas dzisiaj ma sypać śnieg więc czekam z niecierpliwością [emoji16] w szpitalu w którym rodziłam dostaje się paczkę pampersow i niebieskie pudełko, zobaczymy jak będzie teraz
A co w takim pudełku się dostaje? :)
 
reklama
W niebieskim pudełku byly jakies ulotki, chyba smoczek avent, próbki, np mini sudocrem i chyba kilka sztuk pampersow, probka wkladek laktacyjnych, etc.
 
Do góry