reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może być ciąża?

Dołączył(a)
20 Listopad 2018
Postów
3
Witam. Chciałabym zadać pytanko bo sama nie wiem co myśleć. Ostatnio kiepsko się czuję, od kilku dni mam podwyższona temperaturę i odczuwam lekkie mdłości zwłaszcza w godzinach wieczornych, okropne bóle w Krzyżach i delikatne klucza w okolicach jajników. Cykle miesiączkowe mam bardzo nie regularne. Zrobiłam test ale wyszedł negatywny. Czy to może być ciąża?
 
reklama
Witam. Chciałabym zadać pytanko bo sama nie wiem co myśleć. Ostatnio kiepsko się czuję, od kilku dni mam podwyższona temperaturę i odczuwam lekkie mdłości zwłaszcza w godzinach wieczornych, okropne bóle w Krzyżach i delikatne klucza w okolicach jajników. Cykle miesiączkowe mam bardzo nie regularne. Zrobiłam test ale wyszedł negatywny. Czy to może być ciąża?

Może.
Ale po objawach nikt nic nie wywróży.
Podwyższona temp nie oznacza ciąży - to nie tak działa.
Wszystkie objawy mogą być znakiem za równo ciąży, pmsu, zaburzeń hormonalnych, niedoborów czy zwykłej infekcji. Polecam wizytę u lekarza lub czekać na rozwój wydarzeń..
 
Owszem zdarzało mi się mieć podwyższona temperaturę ale tak 3-4 dni przed miesiączka. Z partnerem współżylam 5 dni przed przed miesiączka która i tak dostałam za wcześnie o kilka dni. Była dużo krótsza niż zazwyczaj ( normalnie mam 5-6 dni a tym razem 3) i mniej obfita.
 
Owszem zdarzało mi się mieć podwyższona temperaturę ale tak 3-4 dni przed miesiączka. Z partnerem współżylam 5 dni przed przed miesiączka która i tak dostałam za wcześnie o kilka dni. Była dużo krótsza niż zazwyczaj ( normalnie mam 5-6 dni a tym razem 3) i mniej obfita.
Temp w drugiej fazie cyklu jest wyższa, owszem, ale to się porównuje na tle całego cyklu. Bo niekoniecznie będzie to 37st.
Nie każde krwawienie to miesiączka to raz. Dwa, żeby ciąża się utrzymała to faza lutealna - ta przed miesiączką powinna trwać co najmniej 10dni - czasem 8 wystarcza, ale rzadko. Więc ze współżycia 5 dni przed miesiączką raczej ciąży nie będzie. Ale, że nie każde krwawienie to miesiączka - mogło to być np. krwawienie śródcykliczne, zazwyczaj okołoowulacyjne. I tu owszem. Mogliście począć. Ale to tylko nasze przypuszczenia. Bez obserwacji cyklu czy usg u gina to sobie gadać tylko możemy.
 
Owszem zdarzało mi się mieć podwyższona temperaturę ale tak 3-4 dni przed miesiączka. Z partnerem współżylam 5 dni przed przed miesiączka która i tak dostałam za wcześnie o kilka dni. Była dużo krótsza niż zazwyczaj ( normalnie mam 5-6 dni a tym razem 3) i mniej obfita.
Co nie zmienia faktu, że po takich objawach nie powiemy Ci czy to ciąża czy nie.
 
reklama
reklama
Witam. Chciałabym zadać pytanko bo sama nie wiem co myśleć. Ostatnio kiepsko się czuję, od kilku dni mam podwyższona temperaturę i odczuwam lekkie mdłości zwłaszcza w godzinach wieczornych, okropne bóle w Krzyżach i delikatne klucza w okolicach jajników. Cykle miesiączkowe mam bardzo nie regularne. Zrobiłam test ale wyszedł negatywny. Czy to może być ciąża?
Polecam zrobic badanie krwi na betę :) i bedzie wszystko jasne :D
 
Do góry