reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Dziewczyny dziś 34tc byłam u lekarza, główka już nisko, ja ciągle czuje uklucia w pochwie. Lekarz kazał wytrzymać jeszcze 2tygodnie minimum, oby syn nie pospieszyl się na ten świat zbyt szybko
 
reklama
zadzwoniłam do swojej przychodzi bo ja mam ginekologa lekarza swojego diecinnego wszystko w innej przychodni umowiłam sie z położna i odrazu wybrałam ją sobie mam ja na nfz i ona bedzie po porodzie u mnie 4 razy zazwyczaj przychodzi do póki pępek sie nie zagoi odrazu patrzy ja mi sie rana goi a po porodzie sn to polozna sciaga szwy jak jest naciecie krocza . I ona mowiła że od 21 tygodnia ciąży 1 x w tygodniu nalezy sie nam kobietom w ciazy wizyta u położnej i od 32 tygodnia ciąży 2 x w tygodniu. umawiasz sie z nia na dzien i godzine i na takim spotkaniu zadajesz jej pytania mnie interesowało czy musze miec swoje ubranka w szpitalu dla dziecko i jak wyglada po cc opieka i dostajesz plan porodu . To teraz duzo sie zmieniło od mojego porodu 4 lata temu. ona zawsze jest do twojej dyspozycji . i dowiedziałam sie jak urodze to ze szpitala dostane taka karte i ktos z rodziny musi przyjechac do położnej z ta karta i ona podbije i dopiero mozemy wyjsc ze szpitala , do poki polozna nie podbije to ja nie wyjde ze szpitala.
Kiedys obowiazywała dieta dla matek karmiacych teraz nie ma żadnej diety wszystko mozesz jesc.
U mnie jest to samo [emoji6] skąd jesteś ?
 
Dziewczyny dziś 34tc byłam u lekarza, główka już nisko, ja ciągle czuje uklucia w pochwie. Lekarz kazał wytrzymać jeszcze 2tygodnie minimum, oby syn nie pospieszyl się na ten świat zbyt szybko
Też ostatnio czuję ukłucia ale moje dziecko postanowiło się obkręcić i główkę ma u góry.
To teraz dużo odpoczywaj
 
A mnie strasznie bolą żebra , już mam dosyć ciężko mi bardzo czym bliżej tym ciężej nie wiem jak dam rade do stycznia nie mam siły już chodzić nawet kierować jest mi ciężko w nocy spać nie mogę.... masakra... już zaczynam mieć dosyć
 
Dziewczyny dziś 34tc byłam u lekarza, główka już nisko, ja ciągle czuje uklucia w pochwie. Lekarz kazał wytrzymać jeszcze 2tygodnie minimum, oby syn nie pospieszyl się na ten świat zbyt szybko
Odpoczywaj dużo leż mało chodź , trzymamy kciuki dasz rade do 38 :) ja miałam z synem szyjke skrocona w 32 tygodniu a cały czas lezalam tylko siku mialam chodzic
 
Odpoczywaj dużo leż mało chodź , trzymamy kciuki dasz rade do 38 :) ja miałam z synem szyjke skrocona w 32 tygodniu a cały czas lezalam tylko siku mialam chodzic
Dzięki za słowa wsparcia, lekarz mówi, że szyjka trzyma, nie ma rozwarcia na szczęście. Powiedział że mam wytrzymać jeszcze dwa tygodnie ale to będzie przecież 36tc więc i tak jeszcze troszkę za wcześnie. Szczerze się przyznam, że malo leżę, w sumie nawet nie dostałam takiego nakazu ale czas zwolnić tempo.
 
A mnie strasznie bolą żebra , już mam dosyć ciężko mi bardzo czym bliżej tym ciężej nie wiem jak dam rade do stycznia nie mam siły już chodzić nawet kierować jest mi ciężko w nocy spać nie mogę.... masakra... już zaczynam mieć dosyć
Bedzie dobrze, dasz radę, został już tylko miesiąc i będziesz tulic swojego maluszka[emoji7]
 
Dzięki za słowa wsparcia, lekarz mówi, że szyjka trzyma, nie ma rozwarcia na szczęście. Powiedział że mam wytrzymać jeszcze dwa tygodnie ale to będzie przecież 36tc więc i tak jeszcze troszkę za wcześnie. Szczerze się przyznam, że malo leżę, w sumie nawet nie dostałam takiego nakazu ale czas zwolnić tempo.
ja tez mało leże bo to trzeba w domu zrobic tamto . Ale czas pomyslec o dzieciątku musimy wiecej odpoczywaj duzo lezec a w domu niech sie dzieje co chce :D moj tez nic nie mowi o lezeniu ale jak bym mu powiedziała ze mam twardy brzuszek to by mnie polozyl do szpitala na lezenie a tak to w domu wole lezec z dziecmi i ogladac bajki :)
to prawda juz tylko miesiąc został a ja jak słonica sie czuje :D ale juz obiecałam sobie że po porodzie biore sie za siebie mam nadzieje ze ogarne to wszystko. na 20 grudnia zapisałam sie do fryzjera jeszcze przed porodem chce :)
 
reklama
Do góry