reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

@PaniAg no to ładna waga, ja dziś właśnie kończę 36tc, no i szybko ta akcja u Ciebie przebiegła. U mnie poród syna też był sprawny, jestem ciekawa jak teraz zebym zdążyła do szpitala:-D no A z ta kobieta na sali to faktycznie nie ciekawie ale co zrobisz nigdy nie wiesz kogo Ci wrzuca na sale:p @mari_88 też mam w środę wizytę.
 
reklama
@PaniAg no to ładna waga, ja dziś właśnie kończę 36tc, no i szybko ta akcja u Ciebie przebiegła. U mnie poród syna też był sprawny, jestem ciekawa jak teraz zebym zdążyła do szpitala:-D no A z ta kobieta na sali to faktycznie nie ciekawie ale co zrobisz nigdy nie wiesz kogo Ci wrzuca na sale:p @mari_88 też mam w środę wizytę.
Ja też dziś kończę 36 tydzień :-) więc wychodzi na to, że mamy ten sam termin. Masz już jakieś dolegliwości przepowiadające? Bo ja chyba nie. A wizytę też mam w środę, ale za tydzień.
 
@anias13 Jedynie bóle miesiaczkowe A to z synem już miałam z miesiąc przed porodem, odczuwam czasem ucisk na miednice no i z tylu na kość ogo owa I ból w pachwinach. Z synem okropnie bolało mnie spojenie lonowe I to tak od 7msc teraz póki co nie czuje tego bólu.
 
To ja na razie nie odczuwam tego co Ty. Zobaczymy co będzie dalej. To moja pierwsza ciąża więc stresuje się tymi objawami przepowiadającymi.
 
MatiMar i Anias13 ja mialam termin tako jak Wy :D

Wlasnie dali mi Tymcia na tulenie. A potem znow na lampy. Moze po badaniu bedzie juz bez lamp. I licze ze jutro wyjdziemy.
 
MatiMar i Anias13 ja mialam termin tako jak Wy :D

Wlasnie dali mi Tymcia na tulenie. A potem znow na lampy. Moze po badaniu bedzie juz bez lamp. I licze ze jutro wyjdziemy.
Ale Twój synek był większy niż wynikało z wieku ciążowego, no nie? Moja na ostatnich prenatalnych była jakby tydzień mniejsza więc niech sobie jeszcze spokojnie rośnie w moim brzuszku :)

Życzę Wam, żebyście jak najszybciej mogli wrócić do domu, bo jak wiadomo - wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej :)
 
Ale Twój synek był większy niż wynikało z wieku ciążowego, no nie? Moja na ostatnich prenatalnych była jakby tydzień mniejsza więc niech sobie jeszcze spokojnie rośnie w moim brzuszku :)

Życzę Wam, żebyście jak najszybciej mogli wrócić do domu, bo jak wiadomo - wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej :)
Tak w piątek przed porodem byl wzrostem.o 2 tyg.wiekszy. wcześniej pośrodku normy rósł.

Jutro wychodzimy. Wyszlibysmy dzis ale lekarka mowi aaaaa zostawmy bo to wczesniak... Ale no co..dobrze. Wszystko dla zdrowia.
 
jutro o 10 cc
powiedzcie jak to wyglada po? te ileś godzin leży sie na plasko boje sie ze bedzie mi ciezko ze wzgledu na dusznosci
 
reklama
nicola27 jak tam u Ciebie?
Pani Ag super wieści, nareszcie do domu, sąsiadkę przenieśli?

Sasiadka sie wywietrzyla.... Nie wiem jak mozna.sie nie myc po porodzie. Albo nie wiem jak ona to zrobila ze sie wywietrzyla? Skarpety ma te same od kilku dni. Jej dziecko tez miesiac przed tp. Ja sie z niej nie smieje. Ona jest ogolnie mila. Caly czas spi. Widac ze z takiego towarzystwa meliniarskiego...
jutro o 10 cc
powiedzcie jak to wyglada po? te ileś godzin leży sie na plasko boje sie ze bedzie mi ciezko ze wzgledu na dusznosci

Nic sie kochana nie martw. Dostaniesz takie leki, ze bedziesz spokojna. I bedzie Ci sie chcialo spać na co sobie pozwol.
Ja lezalam po cięciu pod monitoringiem chyba tylko 6 godzin! A w pierwszej cc 12. I to krotsze lezenie jest o wiele wieeeeleeee lepsze. Lezac nie czuje sie nog. Ale kaza nimi ruszac i one siw ponoc ruszaja a ja niw czulam haha. Pielegniarka potem powie Ci jak wstac. I z sali nadzoru idzie sie na swoja sale. Radzę w tej drodze NIC nie mówić. Isc w ciszy. I oddychac spokojnie.
Bedzie dobrze. Jak cos jeszczw chxesz zapytac to pytaj.
Cewnik nie boli, wklucie w plecy tez nie. Tylko trzeba sluchac poleceń.

I pamietaj jak najszybciej sie rozruszac. Najgorzej wstac potem alw kilkamkrokow i mozna isc.
 
Do góry