reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
U mnie pierwszy cukier też 92, natomiast krzywa 82-119-77. A dlaczego będziesz robić drugi raz ?

kochana, bo ta krzywa cukrowa jest obowiązkowa w 24-28tc ciąży, a ja musiałam zrobić dodatkowo na początku bo ginekolog się bał że mogę mieć coś z cukrem, norma w ciąży do 92 a mi wyszło 93 z hakiem, a on przezorny :)
 
A zdarza się Wam wymiotować po żelazie? Bo ja narazie biorę takie bez recepty, gin stwierdziła że spróbujemy mniejszy kaliber, ale tak mi po nim niedobrze... tak samo mam.problem z łykaniem witamin. Jak tylko mam włożyć do.ust, już mnie skręca. Nigdy tak nie miałam...
Tylko po kwasach dha było mi niedobrze, po zelazie to dziwna sprawa...
 
No coś Ty:) to macie niespodziankę. Gratulacje:)
O kurde, ale niespodzianka :DU nas też miał być cały czas chłopiec, a na ostatniej wizycie lekarz powiedział, że nie jest już pewny na tego chłopca :p. Jutro jadę do niego na kontrolę wód, to mam nadzieję, że w końcu się dowiem, kto siedzi w brzuchu :-D
 
Kobietki, a mam jeszcze takie pytanie, jest tu któraś z Wielkopolski ? Chodzi mi o Oborniki Wlkp, Poznań ? Chodzi mi o lekarza Piotra Szymańskiego, który przyjmuje w MedART w Poznaniu. Może słyszałyście coś o nim, albo może byłyście ? Osobiście mam wrażenie, że bardzo straszy i przez to tylko kobiety się niepotrzebnie denerwują. Moja znajoma była u niego też kilka razy i miała takie same odczucia.
 
reklama
Do góry