reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuch po CC a 2 i 3 ciąża

reklama
Jestem po pierwszej kontroli po tygodni. Blizna rokuje dobrze, 3/4 blizny zroslo sie super a na 1/4 pojawil sie maly ubytek. Ale jak dr mowi bardzi rzadko blizna zrasta sie w 100%. Ostateczka kontrola okolo lutego, jestem dobrej mysli ale wiadomo moze byc różnie
 
Witam w ubiegłą środę miałam laparoskopię. Pani doktor jest zadowolona z przeprowadzonego zabiegu. Pierwsza kontrolę będę miała 6 grudnia. Po laparoskopii dosyć dobrze się czuje gorzej było po cesarce. Jestem dobrej myśli i odpoczywam. Stosuję się do zaleceń Pani doktor. Dziękuję wszystkim dziewczyną za rady pomogły.
 
Witam w ubiegłą środę miałam laparoskopię. Pani doktor jest zadowolona z przeprowadzonego zabiegu. Pierwsza kontrolę będę miała 6 grudnia. Po laparoskopii dosyć dobrze się czuje gorzej było po cesarce. Jestem dobrej myśli i odpoczywam. Stosuję się do zaleceń Pani doktor. Dziękuję wszystkim dziewczyną za rady pomogły.

A gdzie mialas robiona laparoskopie ?
 
Operowała mnie Pani doktor Anna Abacjew-Chmyłko. Na kolejną kontrolę mam się umówić po dwóch miesiączkach. Według zaleceń odpoczywam. Czuję się dobrze. Brzuch już nie jest nabrzmiały.
 
Operowała mnie Pani doktor Anna Abacjew-Chmyłko. Na kolejną kontrolę mam się umówić po dwóch miesiączkach. Według zaleceń odpoczywam. Czuję się dobrze. Brzuch już nie jest nabrzmiały.
o to ta sama dr ja niestety mam jeszcze nabrzmialy brzuch. Juz malutkimi kroczkami wracam do rzeczywistości, ale staram sie odpoczywać jak najwięcej. Życzę ci pięknego zrostu blizny
 
reklama
Do góry